sadsad x
asdasd
28,89 TL
18,78 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,11 TL
Ben'siz Ben Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 527
ISBN: 9786053241126
Kapak: Ciltsiz
Hakkı Suat Yılmazer
Hakkı Suat Yılmazer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ben'siz Ben Kısa Özet

  "Yapma, ne olur yapma… * diyebildi sadece. Kendini Alparslan'dan uzaklaştırıyordu istemsizce. Biraz sonra yaşanacaklardan dolayı, hissettiği tek duygu, korkuydu. Alparslan ise onun bu sözüne gülümsedi.

  *Yapacağım…* dedi ve sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak devam etti.

  *Emine…* dedi kısık bir sesle. Odaya yeni girmiş olan Alparslan'ı yeni fark etmişti. Bakışlarını O'na çevirip baktı.Gülümsüyordu sadece.

  *Nasıl geldin buraya? Beni nasıl buldun?* diye sordu. Emine hala gülümsüyordu. O'nun cevapsız kalışı, Alparslan'ı daha çok konuşmaya itiyordu.

  *Seni gördüğüme çok sevindim. Şuan ne yapacağımı bilemiyorum.* Dedikten sonra yavaş yavaş yatağın diğer tarafına yanaştı. Ürkek bir şekilde, yatağın kenarına oturdu. Emine ise gülümseyen gözlerle O'nu takip ediyordu.

  *Çok özlemişim seni…* dedi Emine'nin gözlerinin içine bakarken.

  *Sesini duymayı özledim, konuş benimle, ne olursun…* dedi. Fakat Emine'nin sessizliği devam ediyordu. Konuşmamaya yemin etmiş gibiydi.

  *Hastayım ben…* diyebildi sadece sevdiği kıza…

  Genç Alparslan'ın söylediği sözler, beyninde yankılanıyordu. Ayrılık geliyor kabul ediyorsun, ölüm geliyor kabul ediyorsun… Ölüm… Ölüm…

  *Ama ben ölmedim ki?* diyebildi. Genç Alparslan'ın gözlerinin içine bakarak söylediği bu söz, ortamı soğutmuştu. Genç Alparslan, soğuk bir ifadeyle cevap verdi.

  *Sen yaşadığını mı zannediyorsun?*

Ben'siz Ben Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.