Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Ben Aptal Değilim

4,63 TL
3,80 TL

Pulitzer Ödülü Sahibi Richard Russo`dan…

"Olağanüstü… Tüm başarılı romanlar gibi insan sevgisini anlatıyor."
Washington Post Book World

"Russo usta bir sanatçı… İşçi sınıfının ıstırabını konu alan bu roman, Dickens`ın parlaklığını taşırken John Irving`in destansı hafifliğine de sahip... Ben Aptal Değilim, sürükleyici pasajları ve insan ümidinin tükenmeyen gücüyle, büyük ve ses getiren bir roman."
-Bostan Globe

Richard Russo`nun esprili bir kurnazlıkla yazdığı dokunaklı yeni romanı, New York`un kuzeyinde yoksul bir kasabada beklenmeyecek zariflikte gelişen olayları ve şanssız halkından birinin hayatını anlatıyor. Sully, yanlış şeyleri elli yıldır büyük bir istikrarla yapmayı sürdürmektedir.

Karısından boşanmış ve başka bir adamın karısıyla isteksiz bir ilişki yaşayan, topal bacağının yükünü taşıyan ve edindiği arkadaşlar düşmanı aratmayan Sully`nin başa çıkması gereken yeni bir derdi var: Babasının adımlarını takip etme tehlikesinde olan yabancılaşmış oğlu. Ben Aptal Değilim, sinsi ve kırıp geçiren mizahı, insanlığı, akılsızlıkları ve zaferleriyle kucaklayan bir kalbi olan, hikayeciliğin en cömert noktasında bir roman.

"Aile sevgisi kadar basit ancak bir o kadar da karmaşık. Richard Russo`nun kendinden emin romanı okuyucuyu karakterlerin günlük yaşamıyla sürüklemeyi başarıyor."