sadsad x
asdasd

Belirsizlik ve Değişimle Beraber Güzel Bir Hayat

Sinek Sekiz Yayınevi
18,52 TL
17,59 TL
%5 indirim
Belirsizlik ve Değişimle Beraber Güzel Bir Hayat Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 186
ISBN: 9786058537958
Kapak: Ciltsiz
Pema Chödrön
Pema Chödrön
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Belirsizlik ve Değişimle Beraber Güzel Bir Hayat Kısa Özet

  Öngörülemezlik ve belirsizlikle nasıl dost olabilir ve bunları yaşamlarımızı dönüştürmenin araçları olarak kabullenebiliriz? İşte bu kitabın merkezindeki soru.

  ‘Biz insanlar etrafımızdaki her şeyin değişmekte olduğunu farkettiğimiz zamanlarda değişmezlik için çabalama eğilimine gireriz. Zor dönemlerimizde, üzerinde durabileceğimiz sağlam bir zemin, öngörülebilir ve güvenli bir yer bulmaya çalışırken, yaşadığımız stres sanki iyice yoğunlaşır. Ama aslında daimi değişim varoluşumuzun doğasında vardır.’ diyen Pema Chödrön, bilge kadınların çemberinden sesleniyor ve bizi disiplin ve cesaret gerektiren bir uyanış yolculuğuna davet ediyor.

  Yaşam deneyimlerimizin geçiciliğiyle ve sürekli değişen doğasıyla ilişki kurmak, uyanmak, canlanmak, neşelenmek ve diğer varlıklara farkındalıkla, sevgiyle yaklaşmanın yollarını öğrenmek isteyenler için harikulade bir rehber.

  Yazar Hakkında: Pema Chödrön 2’si Türkçe’ye çevrilmiş, birçoğu Amerika’da çoksatanlar listesinde olan16’dan fazla kişisel gelişim kitabın yazarı ve Tibet Budizminin Batı’daki tanınan bir öğretmenidir.

Belirsizlik ve Değişimle Beraber Güzel Bir Hayat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.