sadsad x
asdasd
25,00 TL
18,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Bedenimdeki Sen Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786051432564
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Yusuf Kaplan
Mehmet Yusuf Kaplan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bedenimdeki Sen Kısa Özet

  Değerli okur, dünyada onuru yerle bir edilmiş, mahvolan bir adamın sığınabileceği tek yer neresidir? Bir anne, kızına neden sarılamaz?

  Sevdiğini özleyen bir kızın düşünceleri peki?
  Meltem`e kulak verelim o halde;

  ?? İnsan çok ister, çok hayal eder "neden olmasın" düşüncelerini de olmaz her türlü. Kavuşamazsın (savuşturursun). Yeri gelir avuçlarını açarsın... Yarabbi diye başlar. Göğe çıksan da yanına alamazsın. Sarılamazsın (sarsılırsın). Arınsan da sen kendinden, onu kendinden ayıramazsın. Başkasına mı gitmiş, bu kalp ölür ama sen onu başkasına yakıştıramazsın.

  Sesini duyamazsın (doyamazsın). Yaramaz sesi en güzel olanın, en sevdiği sen olsan da tamamlanamazsın. Son kez olsa dahi göremezsin. Kalbinin hasretini öremezsin. Gözlerin görmez başkalarını, körelirsin. Her beter halin olacağına varmasına kadar yine de insan ister ama. Masumca. Sevginin güzelliğini kalbinden atamayarak. Boynu bükük, ihtiyaç sahibi biri olarak. Ağlar da hani öyle çok görmez kendine usul usul sızlanmayı. Köşeye çekilip seyretmeyi de. İstediği koskocadır nihayetinde. Dünya bir yana dediği kadar, o bir yanadır. Ne olursa olsun ister insan. "yazılarına ve okurlarına sevdalı bir adam"

Bedenimdeki Sen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.