sadsad x
asdasd

Beden Dili İle Etkili Satış Yönetimi

Artı Farma
22,00 TL
15,18 TL
%31 indirim
Beden Dili İle Etkili Satış Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama, Satış, Reklam Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786059845083
Kapak: Ciltsiz
Faruk Nalbantoğlu
Faruk Nalbantoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beden Dili İle Etkili Satış Yönetimi Kısa Özet

  *İnsanoğlu asırlardır, nefes alışını sürdürebilmek amacıyla türlü şeylere ihtiyaç duymuş ve bu ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını aramıştır. Başlangıçta hiçbir önemi olmayan birçok ihtiyaç, öğrenildikten sonra hayatın bir parçası haline gelebilir. İşin özü neye ihtiyacının olduğunu bilmektedir, ihtiyaçlar giderilmediğinde insan psikolojisinde ciddi baskılar yaratır. Bu nedenle satış yapmak yalnızca bir ürünü müşteriye satmak değil, onun ruhuna dokunabilmektir.

  Beden dili, her iletişimde olduğu gibi satışta da ileti şimin temelini oluşturur. Müşterilerinizin beden dili aracılığı ile onların hislerini anlamanız ve kendi duygularınızı karşı tarafa aktarmanız mümkündür. Eğer olumlu düşünceler barındırırsanız, beden dili kullanımınız olumlu yönde gelişecektir ve duygularınız olumsuzsa, siz ne kadar gizlemek için uğraşırsanız uğraşın, bedeniniz sizi mutlaka ele verecektir. 

  Satış; bilginiz, tecrübeniz, bedeniniz, hisleriniz ve hedeflerinizle bir bütündür. En iyi satıcılar bunlara hâkim olabilen satıcılardır. Bu yüzden satış yapmak, sanat yapmak gibidir.*

  - Faruk Nalbantoğlu

Beden Dili İle Etkili Satış Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.