Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Bebek Gelişiminde Oynayarak Öğrenme - 0-36 Aylar

28,00 TL
22,40 TL

Bebeklerde Oynayarak Öğrenme` ye hoş geldiniz. Eğlence ve oyunlar başlamak üzere! Bebeğinizin en hızlı büyüme ve gelişme süreci doğum ile üç yaş arasıdır. Bebeğiniz büyüyor.

Fiziki olarak, ince ve kaba kas yeteneklerinin her ikisini de kullanarak;Bilişsel olarak, düşünme ve sorun çözme yeteneklerini arttırarak;Sözel olarak , anlayışsal ve ifadesel iletişim kazanarak;Psikolojik olarak, kendi kişiliği hakkında daha çok şey keşfederek;Sosyal olarak, başkaları ile nasıl etkileşime gireceğini öğrenerek.Duygusal olarak, duyguların ifade ediliş şekline hakim olarak.

Başka hiçbir zaman, doğum öncesi gelişim bir yana, bebeğiniz bu ilk yıllar sürecindekinden daha hızlı büyümez, değişmez ve öğrenmez. Uyarıcı bir çevre sağlayarak, siz ana-baba, öğretmen veya bakıcı olarak bu kritik zaman sürecinde bebeğinizin gelişim potansiyeline erişmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Aşağıdaki üç şeyi aklınızda tutun:

Bebeğiniz öncelikli olarak oynayarak öğrenir.Bebeğiniz için en iyi oyuncak sizsiniz.Bebeğiniz ile eğlenin!

Bebeğiniz için en iyi oyuncak siz olduğunuza göre, gerekli araçların çoğuna sahipsiniz - yüzünüz, elleriniz ve vücudunuz. Tüm ihtiyaç duyduklarınız birkaç uyarıcı fikir, bazı yaratıcı malzemeler ve eğlenceden haz almak için zamandır. 

Bebeklerde Oynayarak Öğrenme gelişimsel çabalar ve ödülleri saatleri için 160 özel oyun önermektedir. Her oyun ve etkinlik birçok günümüz çocuk gelişimi uzmanının tavsiyeleri temelinde şekillendirilmişlerdir. Bebeklerin "öğrenme ve gelişimi" alanında yapılan pek çok araştırmalar sonrasında, yetkililer bebeklerin tam potansiyellerine ulaşmalarında yardımcı olmak için pek çok yol bulmuşlardır - ve bu yol boyunca iyi zaman geçirin. 

Yirmi yıllık çocuk gelişimi eğitmeni olarak, ana-babaların bebekleri ile oynamaktan ne kadar çok hoşlandıklarını bilirim - tüm istedikleri daha fazla eğlence ve oyundur!

Bu kitapta şunları bulacaksınız:

Her oyun ve etkinlik için tavsiye edilen yaşlar. Her oyun ve etkinlik için gereken kolay bulunur malzemelerin bir listesi. Her oyun ve etkinlik için adım adım talimatlar. Katılan eğlence ve kolaylaştırılmış öğrenme için değişik uygulamalar. Oynarken bebeğinizin yaralanmamasını garantiye almak için gerekli güvenlik önlemleri. Oyun aracılığı ile bebeğinizin öğrendiklerinin bir listesi.