sadsad x
asdasd

Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor

Optimist Yayın Dağıtım
28,00 TL
19,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
8,40 TL
Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 106
ISBN: 9786054538416
Kapak: Ciltsiz
Kevin Nugent
Kevin Nugent
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor Kısa Özet

  Yenidoğan ve büyümekte olan bebeğinizin hayret verici davranışlarına görsel bir rehber.

  Yeni anneler ve babalar için, kırk beş siyah beyaz fotoğrafla görkemli bir şekilde resimlendirilmiş, temel bir kitap.

  Bebek-aile iletişiminde dünya çapında bir uzman tarafından hazırlanan Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor bir ebeveyn klasiği. Dr. Kevin Nugent ile ünlü fotoğrafçı Abelardo Morell, bebeklerin doğdukları andan itibaren şaşırtıcı bir şekilde kullandıkları iletişim kurma statejilerini yakalıyor.

  Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor, ilk gülümseme ve irkilme, beslenme ve uyku, sesinizi dinleme ve yüzünüzü tanıma gibi çok çeşitli davranışları fotoğraflarla anlatıyor. Daha önce hiçbir yerde açıklanmamış olan, anlık ve hemen göze çarpmayan davranışlarla ilgili bilgileri de içeren bu özgün çalışma, bebeklerin yaptığı pek çok şeyin anlamını aydınlatıyor:

  Esnemenin dili Ağlama çeşitleri ve anlamlarının nasıl anlaşılacağı Bebeğin ilk "uyku gülümsemeleri", uyku halleri ve ne anlama geldikleri Bebeğin gelişkin dokunma duyusu Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor, anne babalara, yaşamlarının ilk günlerinde ve takip eden aylar boyunca bebeklerinin iletişim kurma şekline cevap verebilmeleri için ihtiyaç duydukları güveni sağlıyor.


  "Başka hiçbir kitap bebeklerin bizlerle şaşırtıcı 'konuşma' yollarını bu kadar güzel yakalayıp deşifre edemedi. Yeni ebeveynlere yönelik bir klasik."

  - Dr. T. Berry brazelton

   

Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.