Bay Binet - Yüzyıl 1

Siyah Kitap

Ayşe Acar

28,00 TL
21,28 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
6,72 TL
Bay Binet - Yüzyıl 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 406
ISBN: 9786056787683
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Ayşe Acar
Ayşe Acar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bay Binet - Yüzyıl 1 Kısa Özet

  Platon, kendi yaşam hikâyesinin binlerce yıl sonra, milyarlarca Doğal İnsan, Yapay Zekâ ya da Humac tarafından izlenmesini ister miydi ? Muhtemelen, hayır!

  Tüm sınırlar ortadan kalktı ve dünya üç bölgeye ayrıldı. Birinci Bölge’de sadece Yapay Zekâlar ve Seçilmiş Doğal İnsanlar, İkinci Bölge’de Robotlar, Üçüncü Bölge’de ise Doğal İnsanlar yaşıyordu ve bölgelerarası ilişkileri düzenleyen tek bir metin vardı: Evrensel Anayasa.

  Birinci Bölge’de yaşayanlar bilim, sanat ve felsefeyle ilgileniyor; Üçüncü Bölge’de yaşayan Doğal İnsanlar, Yapay Zekâ ve Robotlar’la bir arada olmak istemiyor; İkinci Bölge’de bulunan Robotlar ise bu iki bölgenin ihtiyaçlarını üretiyorlardı. Evrensel Anayasa’ya göre sadece Üçüncü Bölge’den Birinci Bölge’ye geçiş yapmak isteyenler başvuruda bulunabiliyor ve eğer nitelikleri uygun bulunursa geri dönüşü olmaksızın Birinci Bölge’ye transfer ediliyorlardı.

  Her şey düzgün ve kurallara uygun gidiyor, hiçbir bir sorun yaşanmıyordu. Ta ki bir gün, Birinci Bölge’nin yönetim binası Gri Salon’a bir saldırı düzenlenene dek...

 • 2. Hamur

Bay Binet - Yüzyıl 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.