sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,41 TL
%33 indirim
Başlangıç Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786051487113
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Murat Küden
Murat Küden
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Başlangıç Kısa Özet

    Yaşamın en eğlenceli tarafı, kişinin kendi kafasını kullanarak haklı çıkmasıdır. İnsan zihni çok güçlüdür ve kudretlidir. Yapabilir de yıkabilir de. Yani başarılı olmak istiyorsanız; zihninizi yönetmeli, "büyük" ve "farklı" düşünmek zorundasınız.

    NLP ciddi başarılar elde etmiş kişilerin modellenmesi sonucu oluşturulmuştur. Yani, canlı deneyimlerin gözlemlenmesi ile yakından ilgilidir. Bizim de aynı yolları izleyerek başarılı olabileceğimizi savunur. NLP aslında bize yaşamımızı değiştirebilmemiz ve kontrol altına alabilmemiz için değişim teknikleri sunar. Bu teknikler işe yarar ve gerçeğe dayanır. NLP teknikleri basit ve anlaşılır, aynı zamanda da uygulanabilirdir.

    Olduğumuz gibi kalmaya devam ederek, istediğimizi asla olamayız. Hedeflerimizi asla tutturamayız. Bu yüzden değişmek ve gelişmek zorundayız. Başarılı insanların kazanma stratejilerini bildiğimizde ve uyguladığımızda pek çok şeyi mümkün kılabiliriz. Bu kitapta anlatılanlar da sizin "Büyük Hedef" lerinize ulaşmanız ile ilgilidir.

Başlangıç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.