sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,04 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Başkası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786052010174
Kapak: Ciltsiz
Taygun Çalışkan
Taygun Çalışkan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Başkası Kısa Özet

  ‘Deniyorum… Başka bir adam olmayı deniyorum. Zor… Ama Onun için deniyorum. Çok acıyor… Deneyeceğim. Korkmuyorum! Başarabileceğimi biliyorum. Aslında tek korktuğum bu.’’

  Peki sen? Sen hiç biri ölmesin diye, birinde bin defa öldün mü?

  Bilimsel Bir Gerçek;

  İnsan beyninin Amigdala bölümü, duygularınızı ve uzun vadeli anılarınızı depolar. Korkularınız ve mutlu aşk anılarınızın tümü bu özel alanda gizlidir. Bazı insanlarda bu bölüm gerektiğinden fazla aktiftir ve bu durum fobilerinizin oluşmasına sebep olur.
  Küçük yaşlarda, güçlü bir general tarafından evlat edinilen bir yüzbaşı. Mesleğindeki başarıyı, öfke nöbetlerinin kontrolünde gösterememişti. Kendisine verilen en son göreve ‘evet’ derken, hayatının bu denli değişeceğini tahmin edememişti.

  Çarpıcı güzelliğe sahip bir tıp öğrencisi. Annesinden kendisine kalan tek miras, genlerindeki sinestezi hastalığı. Hastalığın tetiklenmesi ile başlayan nöbetler, fobilerini gün ışığna çıkarmıştı. Daha önce denenmemiş bir tedaviyi kabul edip, zihninden fobilerine neden olan korkularını sildirecekti. Operasyon sırasında ne profesörün, ne de kendisinin bilmediği bir şey vardı… O geceki en büyük korkusu, sevgilisini kaybetmekti.

  Sen aynı güneşe uyanırken… Kalbin başkasına aşıksa?

Başkası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.