sadsad x
asdasd
13,89 TL
9,03 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
4,86 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Barışa Sevdalı Bir Dünya Vatandaşı Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786051483139
Kapak: Ciltsiz
Seville Naghshbandi
Seville Naghshbandi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Barışa Sevdalı Bir Dünya Vatandaşı Kısa Özet

  Barışa Sevdalı Bir Dünya Vatandaşı

  Dr. Moon,  tüm arka planlardan insanlar arasında, inançlararası diyalog ve uzlaşma zeminlerinin tesisinde üstlenmiş olduğu öncü rol ile,  büyük bir barış adamı ve birleştirici sıfatı ile tarihteki yerini almış bulunuyor.  

  - Alexander Haig Eski, ABD devlet bakanı ve Nato Kuvvetleri Komutanı

  Otobiyografisi, Dr. Moon’un, insanlığın ve Yaratıcı’sının acılarından özgür kılınması adına neler yapılması gerekiyorsa onları yaptığını gösteren taviz vermez, özverili kalbini sergiliyor. Bu kitap hem onun insanlığa duyduğu eşsiz sevgiye tanıklık ediyor hem de geleceğe yönelik çok güçlü bir umut mesajı veriyor.

  - H.E. Alfred Moisiu - Arnavutluk Cumhurbaşkanı

  Dr. Moon’un, gerçek inancı esas alan barış çağrısı çok önemli bir derinliğe sahip. Bizler, onun bir yaşam boyu süren barış mücadelesinin farkında olanlar olarak gerçekten şanslı addediyoruz kendimizi.

  - Abdurrahman Wahid - Endonezya Devlet Başkanı

  Dr. Moon’un otobiyografisi, hepimiz için bir esin kaynağı. Onun çok güçlü bir vizyonla hareket ettiğini ve önüne çıkan engelleri korkusuzca alt ettiğini görmek etkileyici. Bu kitapta ücra bir köyde başlayan mütevazi bir yaşamdan, dünya çapında etkili olabileceği bir konuma ulaşmasında, ona rehber olan ve asla vazgeçmeden peşinde koştuğu barış içerisinde bir dünya ve tek bir insanlık ailesi vizyonuna tanık oluyoruz.

  - Dr. Eva Latham - Human Rights Teaching İnternational - Hague Başkanı, Hollanda

  Dr. Moon, sizin barış prensipleriniz, ülkem Kenya’daki şiddetin önünün alınmasında önemli bir rol oynadı. Siz, hem ülkemin, hem Afrika’nın hem de dünyanın daha parlak bir geleceği için umut kazandırdınız bizlere.

  - Hon. Raila Odinga Kenya Başbakanı

  Mr. Moon, bir barış adamı olarak tanınıyor belki ama o, bunun ötesinde, aynı zamanda, gerçek bir inanç insanı da. Yaratıcımızı, yaşamlarımızın ve çabalarımızın merkezine, fiilen oturtmamız gerektiğini ondan öğreniyoruz.

  - H.E. Rodrigo Carazo - Kosta Rika Devlet Başkanı

Barışa Sevdalı Bir Dünya Vatandaşı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.