sadsad x
asdasd

Barbie Noodle Yapıyor Oyun Seti GHK43

Barbie
169,99 TL
144,49 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
25,50 TL
Barbie Noodle Yapıyor Oyun Seti GHK43 Hakkında Bilgiler
Türü: Barbie Oyuncakları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 887961795318
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Barbie Noodle Yapıyor Oyun Seti GHK43 Ürün Açıklaması

  Barbie® Noodle Bar Playset ile erişte dünyasını keşfedin! Yemek yapmayı seviyorsanız, bir erişte üreticisi olabilirsiniz! Barbie® Noodle Bar Playset, sevimli bir gıda esintili grafik, erişte yapma iş istasyonu ve aksesuarlarla profesyonel bir kıyafet giyen Barbie® bebek içerir.

  Erişte yapmak için beyaz hamuru bir kaptan alın (diğer kabın yeşil hamuru vardır) ve beyaz hamuru iş istasyonunun ortasındaki deliğe koyun. Sonra şehriye kasesini kapaklı deliğin üzerine kaydırın ve büfe aşağı itin ve eriştelerin kasede sihirli bir şekilde görünmesini izleyin! Çok eğlenceli! Şimdi biraz sebzeler ekleme zamanı geldi, bu yüzden yeşil hamuru alın ve iş istasyonunun diğer tarafındaki kalıba koyun ve yukarıdan aşağıya doğru itin.

  Noodle Bar Playset ile Barbie® bebek genç şeflere mutfakta yaratıcı olmaları ve mutfak becerilerini geliştirmeleri için ilham veriyor!

  Barbie® bebek, erişte yapma iş istasyonu, 2 hamur kabı (bir beyaz ve bir yeşil), kapaklı kase, yemek için ekstra kase, oyun bıçağı ve 2 çift çubuk içerir.

  Erişte yapımını başlatmak için beyaz hamuru konteynırdan alın, iş istasyonunun ortasındaki deliğe koyun ve kasenin üzerine kapakla koyun. Büfe aşağı çekin ve kase erişte görünmesini izleyin!

  Erişte için sebzeler yapmak için, yeşil hamuru diğer taraftaki kalıba koyun ve üst kısmı aşağı doğru itin. Şimdi brokoli var! Sadece fazlalığı kesin, parçalar halinde kesin ve eriştelere ekleyin!

  Şimdi Barbie® bebek ve arkadaşlarının ekstra kase ve 2 çift çubukla eriştelerin tadını çıkarma zamanı!


  Yaş:4+

Barbie Noodle Yapıyor Oyun Seti GHK43 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.