sadsad x
asdasd

Barbie Nat Geo Kelebek Bilimi Oyun Seti

Barbie
199,99 TL
159,99 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
40,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Barbie Nat Geo Kelebek Bilimi Oyun Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Barbie Oyuncakları
ISBN: 887961748031
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Barbie Nat Geo Kelebek Bilimi Oyun Seti Kısa Özet

  Barbie kariyer bebekleri ve oyun setleri ile büyük hayaller kurun! Dünyaca tanınan bir ortakla yeni bir işbirliği, çocuklara dünyayı ve ötesini keşfetmeleri için ilham verecektir. Bazı parçalar, Barbie bebeğin tutabileceği oyun seti veya tutamaçlarla çalışan tak ve kullan tasarımına sahiptir. Benzersiz dokunuşlarla profesyonel temalı bir kıyafet giyerek çalışmaya hazırdır.

  Ağaç çentiğindeki koza açın ve kolu çekerek içindeki güzel kelebeği ortaya çıkarın; kapatmak için yukarı kaldırın.

  Arı kovanındaki arı gibi böceklere daha yakından bakmak için gerçek büyüteç kullanın! Örnekleri ağ ile yakalayın ve iki durumda tutun!

  10 böcek - 2 kelebek, 2 arı, 2 örümcek, 1 böcek, 1 su böceği, 1 uğur böceği ve 1 yusufçuk bilim insanını meşgul eder.

  Tak ve çalıştır tasarımı, çocukların böcekleri setin etrafına kolayca taşımasını ve yerleştirmesini sağlar ağacın gövdesi ve yaprakları, çiçekler ve kaya üzerinde, hatta arı kovanında!

  Barbie bebek ve ek parçalar üzerinde profesyonel bir kıyafet mikroskop, dürbün, kamera ve National Geographic Dergisi'nin sorunu çocukları sınırsız araştırma dünyasına uçmaya teşvik eder.

  Genç beyinler Barbie ve National Geographic'in her yerde bilim insanlarının, kaşiflerin ve eğitimcilerin çalışmalarına daha fazla yardımcı olmayı sevecektir, çünkü bir kız Barbie ile oynadığında olabileceği her şeyi hayal eder!

  Yaş: 3 yaş ve üzeri

Barbie Nat Geo Kelebek Bilimi Oyun Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.