sadsad x
asdasd

Barbie Nat Geo Bebekleri Safari Fotoğrafçısı GDM44-GDM46

Barbie
99,90 TL
84,92 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
14,98 TL
Barbie Nat Geo Bebekleri Safari Fotoğrafçısı GDM44-GDM46 Hakkında Bilgiler
Türü: Barbie Oyuncakları
ISBN: 887961748024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Barbie Nat Geo Bebekleri Safari Fotoğrafçısı GDM44-GDM46 Ürün Açıklaması

  Barbie Nat Geo Bebekleri ile büyük hayaller kurmaya hazır olun!

  Barbie bebek maceracı bir ruha sahiptir, her zaman dünyayı keşfetmeye meraklıdır ve National Geographic ile yaptığı işbirliği sayesinde hayal gücünü kullanmayı teşvik eder, kendini ifade etme ve keşif becerilerini geliştirir.

  Profesyonel kıyafetler giyen ve her kariyeri canlandırmak için aksesuarlarla birlikte sunulan doğa temalı dört bebekten birini seçin.

  Deniz biyoloğu bebek ile okyanusları ve deniz yaşamını keşfet.

  Foto muhabiri bebek ile önemli hikayeler anlat. Astrofizikçi bebek ile evreni keşfet. Doğa dostu bebek ile hayvanları kurtar.

  Serinin; deniz biyoloğu, foto muhabiri, astrofizikçi ve doğa dostu temalı olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

  Barbie kutup deniz biyoloğu bebek parkası, botları ve güneş gözlüklerinden oluşan soğuğa uygun kıyafetiyle deniz yaşamını derinlemesine keşfeder ve araştırmaları için bir penguenle birlikte sunulur.

  Barbie foto muhabiri bebek yelekli ve cepli bir üst içeren kıyafetiyle göz alıcı vahşi yaşam fotoğrafları çeker; bir fotoğraf makinesi, yavru aslan ve dergi kapağı ile set tamamlanır!

  Barbie astrofizikçi bebek uzay teması baskılı bir üst ile yıldızlara olan tutkusunu sergiler, teleskobu ve yıldız haritasıyla onları inceleyebilir.

  Barbie doğa dostu bebek inceleme konusu olan tatlı maymunla son derece uyumludur; üst kısmında düğmeler ve cepler bulunan bir kıyafeti, yeşil spor ayakkabıları vardır ve elinde en son gözlemlerinin yer aldığı bir defter tutar.

  Kutu Ölçüsü:16,5 x 6 x 32,3 cm.

Barbie Nat Geo Bebekleri Safari Fotoğrafçısı GDM44-GDM46 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.