sadsad x
asdasd

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek Seri 1

Barbie
179,99 TL
143,99 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
36,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek Seri 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Barbie Oyuncakları
ISBN: 887961920086
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek Seri 1 Kısa Özet

  Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Işıltılı Sürpriz Barbie, içerisindeki yedi sürpriz ile heyecan dolu bir kutu açma deneyimi yaşatıyor!

  Paketi açılana kadar gizemini koruyan bebeğin her ışıltılı görünüm birbirinden şık. Paketi açmak da oyuna başlamak kadar eğlenceli! Şeridi çekerek dış katmanı kaldırdığınızda tüp şeffaf bir hal alır. İçerisinde metalik pembe renginde gizemli Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek ve sürpriz aksesuarların olduğu dört paket bulunur.

  Hepsini kenara koyun ve önce tüpü ılık suyla doldurup bebeği içine yerleştirip döndürün. Suyun rengi metalik pembe rengine dönüşür ve bebek sudan çıkarıldığında özellikleri belirginleşir.Tekrarlanabilecek renk değişimini görmek için soğuk su kullanın.

  Her bebek farklı göz rengine, şekil verilmiş metalik saç rengine, ten rengine, süslü bir bluza ve ışıltılı metalik bacaklara sahiptir.

  Gizemin tamamını çözmek için geri kalan sürpriz paketleri de açarak at kuyruğu saç eklentisini, parlak eteği ve uyumlu ayakkabılarla küpeleri keşfetmeye başlayın!

  Bebeğin dudaklarında ve süslü bluzunda bulunan renk değiştirme özelliği, eğlenceli sürprizlerden yalnızca birkaçı! Her biri farklı temaya sahip Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebekler; şekil verilmiş metalik saçları, ışıltılı metalik bacakları ve saça takılabilen renkli eklentileriyle etrafa ışıltı saçıyor!

  Tüm aksesuarları tüpte saklayabilirsiniz. Sizin bebeğiniz hangisi? Kızlar tüm seriyi koleksiyonlarına ekleyerek aksesuarları karıştırıp eşleştirebilir ve benzersiz hikayeler yaratabilir!

  Sürpriz paket içerisinde; 1 Renk değiştiren bluzu ve dudaklarıyla Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek ile içinde 1 saç eklentisi, 1 etek, 1 çift ayakkabı ve 1 çift küpe bulunan 4 sürpriz paket yer almaktadır.


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 887961920086
  Item No : MTL-GWC55
  Kutu Ölçüleri : 8,5 x 8,5 x 32,5 cm.
  Desi Değeri: 1

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Bebek Seri 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.