sadsad x
asdasd

Balyozla Gasp Edilen İtibar Sürüklenen Psikoloji

Togan Yayıncılık
18,00 TL
12,06 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
5,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Balyozla Gasp Edilen İtibar Sürüklenen Psikoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786055224899
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Küçükşahin
Ahmet Küçükşahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Balyozla Gasp Edilen İtibar Sürüklenen Psikoloji Kısa Özet

  Bu kitapta, düzmece bir dava neticesinde yüzlerce geleceğin gasp edilişini ve itibarlarının ayaklar altına alınışını okuyacaksınız.

  Sürüklenen bir psikoloji içinde gelecek ve itibar savaşı verilişine şahitlik edeceksiniz.
  O zamanın bir emniyet yetkilisi olan İstanbul Emekli İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in, Ergenekon, Balyoz, Odatv, Kck soruşturmalarının hepsinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a arz edilerek sürdürüldüğünü ve tutuklamaların kendisinin talimatı ile yapıldığını" söylemesine karşın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Cemaat tarafından kandırıldık" diye beyanda bulunulduğu Kumpas davalarında, mağdurlarına yapılan psikolojik işkenceyi bulacaksınız.

  Toplumu kandırdıkları iddia edilen "Cemaat" yanlısı "Bugün" gazetesinin 20 Ekim 2011 tarihli sayısında Ali Atıf BİR adlı şahıs, cezaevinde iken olayın komplo olduğunu ispatlamaya çalışan ve bu davalarla ilgili yazılan ilk kitap olan *Tsk’ya Karşı 12 Komplo* isimli eserin yazarını, yayınevini(Togan) ve yayınevi sahibini Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Genelkurmay Başkanı'na şikayet edip haklarında takibat isteyerek hedef haline getirilişini okuyacaksınız.

  *Hiç kuşkusuz, haksız ithamda, haksız hüküm kadar sakıncalıdır. Beraat kararına karşın sanık kişiye vurulan itham damgası kolaylıkla silinmemekte, genelde halk, özelde tanıdıkları/komşuları ithamı hatırlatarak; kişinin suçluluğundan kuşku duyabilmektedir. Asıl önemli olan berat eden kişinin yargılama süreci boyunca maruz kaldığı psikolojik travmadır. İşte bu bağlamda kişilerin damgalanmamak/lekelenmemek hakkı olduğu vurgulanmaktadır.*

Balyozla Gasp Edilen İtibar Sürüklenen Psikoloji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.