sadsad x
asdasd
22,00
16,06
%27 indirim
Balinalar Geldiğinde Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786059667050
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Michael Morpurgo
Michael Morpurgo
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Balinalar Geldiğinde Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Balinalar Geldiğinde Kısa Özet

  *Kuşçu insanlara büyü yapıyor. Onunla konuşmamalıyız. Bu kesinlikle yasak.*

  Savaş Atı, Kelebek Aslanı, Issız Adanın Kralı, Kayıp Zamanlar gibi milyonlarca okura ulaşmayı başaran kitaplarından tanıdığımız, Children’s Book Ödülü’nün sahibi İngiliz yazar Michael Morpurgo’dan 1. Dünya Savaşı’nın gölgesinde yaşanan keşiflerle dolu yepyeni bir serüven: Balinalar Geldiğinde.

  Gracie ve Daniel’a adanın tuhaf ihtiyarı Kuşçu’dan uzak durmaları söylenmişti, ama kumdaki mesaj bu adamın sanıldığı gibi biri olmadığını söylüyordu çocuklara. İki arkadaş siste kaybolup kendilerini Samson Adası’nda buldukları gün olayların esrarı yeni bir boyut kazanacaktı… Kuşçu’nun hikayesine ve adanın lanetli olduğuna inanmalı mıydılar?..

  Savaşa giden bir baba, biri kız diğeri erkek iki çocuğun macera dolu arkadaşlığı, ada halkı tarafından dışlanmış kimsesiz bir ihtiyar ve adanın yıllardır çözülemeyen laneti çevresinde şekillenen gizemli bir hikaye.

  Evrensel konuları dramatik kurgularla buluşturarak okurları nefes kesici hikayelere çeken bol ödüllü yazar Michael Morpurgo’nun hayal gücü yine bizi bambaşka dünyalarda gezintiye çıkarıyor.

  *Gizem ve söylence ile yoğrulmuş zengin bir hikaye.*
  Joanna Carey

  *Mükemmel.*
  Observer

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.