sadsad x
asdasd

Bağımlılıktan Kurtuluş

Hyb Yayıncılık

Ertuğrul Köroğlu

31,00 TL
24,80 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,20 TL
Bağımlılıktan Kurtuluş Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 258
ISBN: 9789753002134
Kapak: Ciltsiz
Ertuğrul Köroğlu
Ertuğrul Köroğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bağımlılıktan Kurtuluş Kısa Özet

  Bu kitapta, bağımlılığın nedenleri, sorunun nasıl tanınacağı ve tanımlanacağı, bağımlılığın getirdiği istenmedik sonuçlar ya da bağımlılıktan kaynaklanan sorunlar ele alındıktan sonra bağımlı kişilerin nerede ve nasıl tedavi olabilecekleri ve tedavi süreciyle ilgili bilgiler verilmektedir.

  Madde kullanımı sorunuyla uğraşırken değişik birtakım aşamalardan geçilir. Yine bu kitapta, değişmenin evrelerinin neler olduğu ve her bir evreyi geçmek için ne gibi işlemlerin yapılması gerektiği anlatılmaktadır.

  Alkol ve madde bağımlılığı, kurtulunamayacak ya da içinden çıkılamayacak bir durum değildir. Burada çok önemli bir konu, bırakmanın gerekliliğini kişinin kendisinin kavraması ve bırakmak için kişinin kendi gerekçelerini yeterince olgunlaştırıp karar vermesi ve bu kararının arkasında durmasıdır.

  Bu süreçte, bir uzmandan yardım alınması, gerekiyorsa donanımlı bir Amatem´e yatarak yapılandırılmış bir tedavi sürecine katılınması ve bu süreçte psikoterapi ve uğraşı terapilerinin yanı sıra kendi başına atlatılamayacak yoksunluk belirtilerinin uzmanların yardımıyla üstesinden gelinmesi gerekir.

Bağımlılıktan Kurtuluş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.