Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Azimden Zafere

34,00 TL
23,80 TL

İnsanları başarılı yapan doğuştan gelen zeka ya da doğal yetenek değil, eski moda çok çalışma, ter dökme ve kararlılıktır.

Azimden Zafere’de Linda Kaplan Thaler ve Robin Koval, hem kendi kariyerlerinde elde ettikleri başarının hem de bildikleri ve tanıdıkları birçok insanın başarısının gerçek sırrı olduğuna inandıkları bir konuyu ele alıyor: Cesaret, esneklik, inisiyatif ve kararlılıktan oluşan azim.

Araştırmalar, kültürümüzde yetenek ve entelektüel beceriye çok fazla değer verdiğimizi gösteriyor. Aslında yetenekli olanlar da dahil birçok insanın başarısının nedeni inanılmaz derecede çok çalışması, binlerce saat pratik yapması, ter dökmesi ve kendi şanslarını yaratmış olmasıdır.

Gerçek hayattan birçok başarı hikâyesine ve başarı konusunda yapılmış çalışmalara yer veren kitapta, yazarlar hem kendilerinin hem de sayısız insanın kariyerinde, mesleğinde ve özel hayatında üstün başarılar elde etmesine yardım eden stratejileri açıklıyor. Zorluğu görür görmez vazgeçmeme, hatta zorluklara göğüs germe ve üstesinden gelme cesareti göstermekten, dayanıklı ve esnek olmanın faydalarından bahsediyorlar.

Mu¨kemmel olmak için azme ihtiyacınız var ve bu kitap bunu nasıl yapacağınızı kısa ve öz bir şekilde anlatıyor. Su¨slu¨ pu¨slu¨ sözler yok: Kaplan Thaler ve Koval olduğu gibi anlatıyor çu¨nku¨ kendileri de azmi başarıya ulaşmak için kullanıyorlar. Tavsiye ederim.
Mark Sanborn, Fred Faktöru¨ kitabının yazarı

Azimden Zafere kitabını satın almak için yu¨ru¨meyin, koşun. Bu kitap hemen hemen herkesin başarılı olabileceğine inanmasını sağlayacak sağduyu, içgöru¨ ve faydalı öğu¨tlerle dolu.
Diana Aviv, Başkan ve CEO, Independent Sector