sadsad x
asdasd
13,89 TL
12,08 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
1,81 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ayşe’nin Günleri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9789757837565
Kapak: Ciltsiz
Gülsüm Cengiz
Gülsüm Cengiz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ayşe’nin Günleri Kısa Özet

    Ayşe içimizden biri; belki sınıfımızdaki sıra arkadaşımız, belki de aynı kentte yaşadığımız on binlerce çocuktan biri. Yüreğinde insan, hayvan, doğa sevgisi bulunan; yaşama iyimserlikle ve umutla bakan bir çocuk. Ayşe’nin Günleri’nde ailesiyle birlikte kasabadan kente göç eden, annesi çalışmak için Almanya’ya giden Ayşe’nin yaşadıkları anlatılıyor. Ayşe, yaşadığı olaylar karşısında şaşırıp üzülse de direncini ve umudunu hiç yitirmiyor.
    Ayşe’nin Günleri 1997’de *Katzen Wascht Man Nicht – Kediler Yıkanmaz* adıyla Almancaya çevrilerek İsviçre ve Avusturya’da yayınlandı.

    Almanya’daki Eselsohr dergisi tarafından *Fallt aus dem Rahmen- Sıradışılıkla* ödüllendirildi. Daha sonra Rusça, Arapça, Sırp-Hırvatça ve Arnavutçaya çevrilerek Rusya, Suriye ve Kosova’da yayınlandı. Şimdi Ayşe’nin bu ülkelerde de arkadaşı var. Siz de onu tanımak, yaşadıklarını öğrenmek ister misiniz? Evet mi? Öyleyse, girin Ayşe’nin dünyasına ve tanışın onunla. Arkadaş canlısı bu kızın sizinle de iyi arkadaş olacağına inanıyoruz.

Ayşe’nin Günleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.