sadsad x
asdasd

Aykız - 5 : Bitkiler ve Yiyecekler

Ensar Neşriyat

Kolektif

7,00 TL
4,41 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
2,59 TL
Aykız - 5 : Bitkiler ve Yiyecekler Hakkında Bilgiler
Türü: Çıkartmalı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 16
ISBN: 9786059991445
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aykız - 5 : Bitkiler ve Yiyecekler Kısa Özet

  Aykız, okul öncesi eğitim kitapları serimiz, erken çocukluk dönemindeki çocuklarımızın, zekâ gelişim alan çalışmalarının bütününü destekleyen; dikkat, problem çözme, çizgi, nokta birleştirme, nokta doldurma, eşleştirme, örüntü, beyin fırtınası, yap-boz, kesme-yapıştırma, resim tamamlama ve labirent vb. çalışmalardan oluşmaktadır.

  Bu eğitim setinde, her bir kitap, farklı düşünme çalışmalarını destekleyen sayfalar şeklinde hazırlanmıştır. Temaların içinde; sayı, renk, şekil kavramlarına da ayrı ayrı yer verilmiştir. Çalışma metodu, çocuklarımızın sosyokültürel eğitimini desteklemekte ve günlük yaşamda karşılaşacakları problemlerle de ilişkilendirilmektedir. Ayrıca, farklı renkteki kalemlerle, farklı tarzlarda yapılan boyama çalışmaları, çocukların gezecekleri yerleri araştırma ve merak duygusunu da canlandıracak, onları bu yönde etkinlik yapmaya sevk edecektir. Kitapların dış kapaklarındaki zekâ oyunları ve kuklalar ise, çocukların drama yolu ile yeteneklerini keşfetmelerini ve hem de eğlenmelerini sağlayacaktır.

  Kitaplarımız, Millî Eğitim Bakanlığı`mızın, okul öncesi eğitim müfredatına uygun olarak ve tamamen renkli sayfalarla sizlere sunulmaktadır. İyi eğlenceler...

   

Aykız - 5 : Bitkiler ve Yiyecekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.