sadsad x
asdasd
15,99 TL
9,91 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
6,08 TL
Ateşle Dans Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 335
ISBN: 9786052111703
Kapak: Ciltsiz
Gonca Çiftçioğulları
Gonca Çiftçioğulları
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ateşle Dans Kısa Özet

  Hiçbir intikam bu derece yakıcı olmamıştı.
  Ateşle yanmaya hazır mısın?
  Hapse gireceğini hiç hesaba katmamıştı açıkcası. Suçlu olmak için suç işlemek gerekirdi. Fakat işlemiş olduğu bir suç yoktu ortada.
  Komiser Çetin olayları bu şekilde değerlendirmediği gibi eylemlerini cinayet olarak lanse etmişti. Kamuoyuna da bu şekilde yansıtarak kendisini çağın en acımasız seri katili olarak duyurmuştu. Açıkcası bu çok ağır ve haksız bir ithamdı. İlk başlarda kamuoyunun dikkatin çekmek oldukça cazip görünse de haksız yere katil damgası yemek, cani ve vahşi olarak tanıtılmak çok acımasızca bir yargıydı. Çetin ne kadar zeki olursa olsun, sabit bakış açısının arkasına sakladığı sığ düşüncesinin önüne geçemediğinden eylemlerinin arkasındaki gerçekleri de ne yazık ki görememişti.
  Bu yüzden bir an önce buradan çıkmalı, komiseri yaptığı hatayla yüzleştirmeliydi. Ayrıca bir halk kahramanına utanmadan ve acımasızca vahşi katil damgası vurmasının faturasını mutlaka çıkarmalıydı.
  Çağın en acımasız ve zeki katili ile Komiser Çetin´in nefes kesen düellosu...
  Her bir sayfası adrenalin ve aksiyon dolu bu kitabı soluksuz okuyacak ve siz de onlarla birlikte her bir anı yaşayacasınız.
  ateşle Dansa var mısınız ?

Ateşle Dans Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.