sadsad x
asdasd

Ataların Hikayesi (Ciltli)

Hil Yayınları
110,00 TL
89,10 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
20,90 TL
Ataların Hikayesi (Ciltli) Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 760
ISBN: 9786058138551
Kapak: Ciltli
Richard Dawkins
Richard Dawkins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ataların Hikayesi (Ciltli) Kısa Özet

  Milyar Yılda Devr-i Hayat!

  Çağımızın dünyada ve Türkiye'de en çok okunan bilim insanı unvanını elinde tutan Prof. Richard Dawkins, modern insandan ve türlerin günümüzdeki muazzam çeşitliliğinden başlayarak zamanda geriye yöneldiğimiz bir yolculukta bize rehberlik ediyor.

  Dawkins, yaşamın 4 milyar yıla yayılan evrimi hakkındaki bilgilerimizi biyolojinin farklı alanlarında çalışan uzmanlara ait 300‘den fazla bilimsel kaynakla temellendiriyor.

  Bu görkemli yolculukta belli duraklarda soluklanacak, her birinde diğer türlerden hayvanlar, bitkiler, bakteriler kuzenlerimizi de yanımıza katacak ve yeryüzünün ilk canlısına varma heyecanıyla bizden öncekilerin başta inanılmaz gelen ancak bilimsel kanıtlara dayanan büyüleyici hikâyelerine kulak vereceğiz; kimin olursa olsun, anlatılanın kendi hikâyemizin de bir parçası olduğunu bilerek.

  Gen Bencildir, Kör Saatçi ve Tanrı Yanılgısı’nın yazarından, evrim üzerine bugüne dek yazılmış en anlaşılır, en sürükleyici kitap...

  "Darwin'in yapamadığını, Bay Dawkins yapıyor... Muhteşem bir hikâye anlatıcısı!"

  - New York Times

  "Konusunu, uzmanlık alanının dışında kalan okura bu derece berrak ve ışıltılı biçimde açıklayan günümüzde başka bir bilim insanı yok."

  - John Corwell - Sunday Times

Ataların Hikayesi (Ciltli) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.