sadsad x
asdasd
89,00 TL
68,53 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
20,46 TL
Alışveriş Listeme Ekle
ATAK Hakkında Bilgiler
Türü: Akıl Zeka Strateji Oyunları
ISBN: 8690000001835
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • ATAK Ürün Açıklaması

  HAMMADDE: Ahşap
  İÇERİK: 2 adet platform, 5 adet ilişki parçaları, 15 adet farklı geometrik şekil ve 1 adet oyun kullanım kılavuzundan oluşmuştur.
  AMAÇ: Atak birbirine yakın farklı geometrik şekilleri kullanarak hafıza, ilişki kurma, dokunarak ayırt edebilme, sebep sonuç ilişkisi kurma, bul-tak, gördüğünü hatırlama ve dikkat geliştirme oyunudur.

  1.Etkinlik: Küçük platformdaki boşluklar çocuğa gösterilerek çocuğa gösterilerek ikinci platformdaki şekilleri bulması istenir. Küçük platformdaki şekillerin yerleri değiştirilerek farklı etkinlikler defalarca yapılabilir.

  2.Etkinlik: Birinci etkinliğin aynısı çocuğun gözleri kapatılarak yaptırılır. Bunun amacı görmeden dokunarak düşünebilmeyi geliştirmektir.

  3. Etkinlik: Küçük platformun üstü boşaltılır. Büyük platformdaki şekillerden 4 tanesi seçilir, küçük platformun üzerindeki şekillerle platform tamamıyla şekiller birleştirilerek doldurulur. Farklı şekiller birçok defa uygulanabilir.

  4.Etkinlik: Büyük platformun üzerindeki şekiller küçük platformun üzerindeki ilk boşluğa konacak şekilde seçilir. Küçük platformun diğer başındaki parça ile ilişki kurularak boşluk doldurulur. Bu şekilde büyük platformdaki tüm şekiller küçük platformda kaydırılarak geçirilir. Amaç daha çok parçayı ilişkilendirerek geçirmektir.

  5. Etkinlik: Büyük platform üzerindeki şekillerle bu şekillerin renkleri ve sayılarıyla hatırlama ve hafıza teknikleri uygulanarak çocuğun hatırlama ve hafıza belleği geliştirilir.

  KAZANIMLAR:Birbirine yakın geometrik şekilleri kullanarak hafıza, ilişki kurma, dokunarak ayırt edebilme, sebep sonuç ilişkisi kurma, gördüğünü hatırlama ve dikkat yeteneklerinin artırılmasına yardımcı olur.
  Yaş Gurubu: 3+

ATAK Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.