sadsad x
asdasd
32,41 TL
26,58 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
5,83 TL
Alışveriş Listeme Ekle
AstroPsikoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 403
ISBN: 9786056552137
Kapak: Ciltsiz
Glenn Perry
Glenn Perry
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • AstroPsikoloji Kısa Özet

    Astrolojiyi kendiniz keşfetmek ve dönüştürmek için kullanmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Astrolojinin bir dalı olan AstroPsikoloji, astroloji ile modern psikolojiyi birleştiren, spiritüel gelişme iyimser ve öz olumlama içeren bir yaklaşımdır.

    Glenn Perry tarafından kaleme alınan bu kitap, hem başlangıç seviyesindeki astroloji öğrencilerine, hem de deneyimli astrologlara hitap ediyor ve astroloji, psikoloji ve spiritüalizm ile ilgili birçok farklı öğretiyi bir araya getirerek kurumlar arası bir sentez sunuyor. AstroPsikoloji, geniş odağı ve sistematik hassasiyeti nedeniyle, astroloji ile psiklojiyi entegre etmeye yönelik önceki çalışmalardan farklılık gösteren bir sentezdir. Sonuç, mevcut kişilik kuramlarının üzerine çıkan bilincin bir astrolojik modelidir.

    Kitabın ana konusu, astroloji haritasının art arda daha yüksek bir bütünlük seviyesinde yaşanabilen bir yaşam senaryosu resmediyor oluşudur. Doğum haritasının her öğesi hem içsel hem de dışsal bir gerçekliği, ruhun gelişim sürecini besleyen etkileşimleri simgeler. Kişi, AstroPsikoloji sayesinde kendi kişisel miti hakkında fikir sahibi olmak için astroloji haritasını kullanarak kendi evrimine bilinçli katkıda bulunabilir.

AstroPsikoloji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.