Aşka Dair Cümlelerim Var

Semerci Yayınları

Bekir Aksoy

7,41 TL
5,63 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
1,78 TL
Aşka Dair Cümlelerim Var Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 75
ISBN: 9786054982196
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Bekir Aksoy
Bekir Aksoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Aşka Dair Cümlelerim Var Kısa Özet

   Derya’dan aşka dair cümleler…

  Geleceğe dair hiçbir beklentim hiçbir hayalim yokken sürpriz yaptın sen bana birden çıkıverdin karşıma. Yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı. Yastığa başıma koyup gözümü kapadığım da içimi sonsuz bir huzur kaplıyor.Gecemi de gündüzümü de sen dolduruyorsun.Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.

  Her sabah yeni güne değil, mutluluğa uyanıyorum sanki o güzel şiirlerinle seni seviyorum dünyanın en güzel kadını deyişlerinle bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izliyorum Sesini duymak gücümü artırıyor, tükenmeyecek bir enerji veriyor.

  Sen benim için bir şanssın. Hangi kadın böylesine güzel şiirlerle açar ki gözlerini sabaha canım eşim,hayat arkadaşım, Emir’imin babası bana verdiğin bu güzel hediye artık satırlara dökülüyor. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve ben, hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım.. • 2. Hamur

Aşka Dair Cümlelerim Var Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.