19,00 TL
10,45 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
8,55 TL
Aşk Büyüsü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9786054737543
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Tuba Atıcı Coşar
Tuba Atıcı Coşar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Aşk Büyüsü Kısa Özet

  Aşka dair her şey aşk büyüsüne kapılır…

  Ani bir çarpışma ile başlayan ve birbirlerinden ilk görüşte etkilenen Ela ve Baran için yaşadıklarına rağmen aşkın büyüsüne kapılmak hiç zor olmamıştı.

  Ela, başına gelen acı olayı öğrendikten sonra canını yakan her şeyden kurtulmak için çok sevdiği şehrini terk etmişti. Yalnız kalıp olanları unutmak için gittiği yerde başına geleceklerden habersiz iki ay geçirmişti. Yaşananları geride bıraktığında artık daha güçlü bir kadındı. Bir daha hiçbir erkeğe kapılmayacağına kendini inandırmıştı. Ta ki hayatında gördüğü en yakışıklı adamın kollarına düşüp, kendini onda kaybedene kadar…

  Baran, otoriter bir patron, harika bir arkadaş ve ailesine bağlı bir evlat olmasına rağmen hayatın ona gençlik yıllarında acımasızca aşıladığı güvensizlikle bambaşka bir adam olmaya zorlanmıştır. Kendinden emin duruşu ve açık sözlülüğü, ukala tavırları ve serseriliği ile dikkat çeken Baran, hiç beklemediği bir anda ela gözlerin esiri olunca, sudan çıkmış balığa döner. Hızla ve tutkuyla birbirlerine bağlandıkları anda geçmiş peşlerinden gelmiş, Ela ve Baran için bir anda her şey değişmiştir.

 • 2. Hamur

Aşk Büyüsü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.