sadsad x
asdasd
13,00 TL
9,10 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,90 TL
Aşık Oldum İlk Aşk Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk Kitapları
Sayfa Sayısı: 207
ISBN: 9789755871578
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Aşık Oldum İlk Aşk Kısa Özet

    Her şey gibi aşk da bir oyunla başlar. Zamanla gelişen, derinlere kök salan bu garip duygu çoğu zaman da hüsran ve acıyla son bulur. Belki de ilk aşkın önlenemez kaderidir bu! Aşkla ilk kez tanışan çocukların, hissettikleri karmaşık duyguları, kalp çarpıntılarını, karın ağrılarını ve kalp kırıklıklarını anlamaları artık hiç de zor değil. *AşıkOldum* (İlk Aşk) adlı bu derlemede, çocuklar, ilk aşkın beraberinde getirdiği buruk duyguları sadece kendilerinin yaşamadığını görerek rahatlayacak ve tam olarak tarifini yapamadıkları bu hissin gerçekten aşk olup olmadığını okudukları öykülerin ışığında kavramaya çalışacaklar.

    Çocuk edebiyatının usta yazarlarından Ayla Çınaroğlu ve Aytül Akal’ın hayata geçirdiği *Aşık Oldum* adlı bu derleme, çocuklara bir zamanlar yetişkinlerin de aynı duyguları hissettiklerini, aslında onlardan çok da farklı olmadıklarını anımsatmak üzere hazırlanmış özel bir çalışma. İlk Aşk’larını cesurca itiraf ederek kâğıda döken ve gelecek nesillere kendi çocukluklarından küçük birer sevda buketi sunan 22 isim bu kitap için bir araya geldi. Türk Çocuk ve gençlik edebiyatının büyük kalemlerinden, usta çizerlere ve hatta üniversite öğrencisi iki gence kadar uzanan zengin bir yazar topluluğunu buluşturan bu derleme, son yılların en özgün edebiyat projelerinden biri olmaya aday.

    Yıllarca unutulmayacak, dönüp dönüp okunacak *Aşık Oldum*, sevgililer gününde sevdiğinize hislerinizi dile getirmenize yardımcı olacak anlamlı bir armağan!..

Aşık Oldum İlk Aşk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.