sadsad x
asdasd

Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD)

Destek Yayınları
22,22 TL
14,67 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
7,55 TL
Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD) Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kavramlar, Kuram ve Tarihçe Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786054994632
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Çağan
Mehmet Çağan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD) Kısa Özet

  Bir ülkede AŞK yoksa orada özgürlük de yoktur; çünkü en sağlıklı başkaldırıyı ÂŞIKLAR yapar. Bir ülkede birlik yoksa orada huzur da yoktur; çünkü en güzel sonuca birlik sağlandığında ulaşılır.

  Peki; nasıl birlik olunur? Sana hediye edilen, 3 CD ve 78 parçadan oluşan Âşığın Arsız Nefesi albümündeki gibi. Bu albüm sayesinde Mehmet Çağan’ın gönlü gönüllerle kaynaştı, birbirini tanıyan veya tanımayan insanlar gönül yolunda birleşti. Herkes şaşkındı. İki yılda, 100’ü aşkın ehil insan; sanatçılar, üniversiteler, stüdyolar, teknik ekipler, dansçılar nasıl oldu da gönüllülükle, senin için, sanat için, şiir için birlik oldu?

  Akıl şaşkındı; çünkü paragöz dünyada bunun olmayacağına kendini inandırmıştı ve işin içinden çıkamadı... Oysa her şey apaçık ortadaydı; akıl ne kadar istese de gönlü çözemez! Akıl bir damla, gönül okyanus.

  Dostum, şimdi susma zamanı geldi!
  Victor Hugo’nun dediği gibi:
  *Ey şair bana yağmurdan bahsetme, yağdır!*

  Şiir tiyatromuza hoş geldinn!

  Albümde yer alan sanatçılar:
  Açelya Akkoyun, Ahmet Saraçoğlu, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, Anjelika Akbar, Arzu Balkan, Barış Taşkın, Behzat Gerçeker, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Bülent Emin Yarar, Cafer Nazlıbaş, Can Doğan, Can Sanıbelli, Cenap Oğuz, Ceyhun Yılmaz, Çiğdem Aydemir, Domique Göker, Ender Gündüzlü, Eser Eyüboğlu, Ferdi Merter, Göksel Baktagir, Görsel Kortay, Halit Kıvanç, Hasan Cihat Örter, Hayko Cepkin, Hikmet Çağan, İbrahim Yazıcı, İlhan Şeşen, Jehan Barbur, Levent Kırca, Mehmet Çağan, Mercan Dede, Metin Akpınar, Müjdat Gezen, Nino Varon, Rutkay Aziz, Serkan Aygün, Seyfi Dinç, Tamer Karadağlı, Tayfun Talipoğlu, Toprak Sergen, Tülünay Erdem, Uğur Taşdemir, Uğur Uludağ, Yıldız Kenter, Zeki Alasya, Zülfü Livaneli.

   

   

Aşığın Arsız Nefesi (3 Özel CD) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.