sadsad x
asdasd
17,50 TL
11,38 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,13 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Asi Periler Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9789944824309
Kapak: Ciltsiz
R.J. Anderson
R.J. Anderson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asi Periler Kısa Özet

  Periler hakkında bildiğiniz her şeyi unutun...
  Onların sihir yapan, muzip yaratıklar olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  Meşe Ülkesi'nde değil...
  Artık değil...

  Büyük Meşe Ağacı'nın derinlerinde, sihirle değil ama sırlarla dolu, ölmekte olan bir peri ülkesi yatar. Uzun zaman önce periler gizemli bir şekilde sihir yapma güçlerini yitirmişlerdir. Güçlerinden mahrum kaldıkları için hem bencilleşmiş hem de tutuklaşmışlardır. Artık yalnızca sayıları azalmamıştır; aynı zamanda hayatta kalmaları tehlike altındadır.

  Sadece bir genç peri, Hançer, halkının sihir gücünün nereye gittiğini bulup onu geri almaya kararlı. Hemcinslerinin aksine Hançer sert ve bağımsız. Üstelik hiçbir şeyden korkmaz; kötü kargalardan, müsamahasız Kraliçe Peri'den veya yakınlarda yaşayan büyüleyici insanlardan hiç mi hiç korkmaz. Ne var ki Kraliçe Peri'ye karşı gelip Paul adında bir insanla arkadaş olunca Hançer'in araştırmaları düşündüğünden daha çok tehlikeye girer. Acaba yardım etmesi konusunda Hançer Paul'e güvenebilir mi, yoksa Hançer diğer perileri yok olmanın eşiğine çoktan getirmiş olabilir mi?

  Yazarlığa yeni adım atan R. J. Anderson, bu kitabında sıra dışı bir fantastik dünya yaratmakla kalmıyor; aynı zamanda koca bir peri halkının kaderinin cesur ve asi bir periye bağlı olduğu şaşırtıcı bir dostluk ve macera öyküsü de anlatıyor.

Asi Periler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.