Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler

31 AĞUSTOS 2018 Tarihine Kadar KARGO ÜCRETSİZ!
39,00 TL %32
bkmkitap.com
Fiyatı
26,52 TL
Fiyat Alarmı
 • Ürün Özellikleri
 • Denizlerin derinliğinden ormanların kuytusuna, savaş meydan larından şaşaalı saraylara, hastanelerden gökyüzünün sonsuz maviliğine, dünyanın ve zamanın her köşesinden kendilerine dayatılan kurallara ve geleneklere isyan etme gücü bulan kadınların hikâyeleri bunlar. Prenslerini bekleyen değil, kaderlerini ellerine alan prenseslerin hikayeleri...

  Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler; yüz asi kadının, Sally Nixon, Cristina Portolano, Sarah Wilkins, Barbara Dziadosz gibi dünyanın dört bir yanından altmış asi kadın tarafından çizilen olağanüstü illüstrasyonlarla renklenmiş hayatları... Bildiğimiz dünyanın bilmediğimiz gerçekleri... Ödüllü yazarlar Elena Favilli ve Francesca Cavallo,  olağanüstü yüz kadının maceralarından derledikleri masalsı gerçeklerle, okuyucuları keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

  Günün herhangi bir anında açıp okuyacağınız, elinizin altında bulunduğunda kendinizi iyi hissedeceğiniz, kızınıza anlatacağınız gerçek hayat hikâyelerinin masalsı versiyonu. Nesilden nesile annelerin kızlarına hediye edebileceği, ilham verici bir kitap. Aslında bir çocuk kitabı olarak tasarlanan çalışmayı, hep kitap *8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde her yaştan genç kıza bir hediye* olarak yayımlıyor.

  Boyutlar(cm)
  :
  16.8 x 16.8 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  224
Yorumlar
x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.