sadsad x
asdasd

Arz'dan Arş'a Mi'rac 3 (İkinci Band Cilt: 3)

ISBN 3990000006493
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
9,26 TL %15
bkmkitap.com
Fiyatı
7,87 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Arz'dan Arş'a Mi'rac 3 (İkinci Band Cilt: 3) Kısa Özet

  Günümüzde, Viyana'dan öteye olmak üzere Avrupa'da 6 milyon müslüman batılı bulunmaktadır. Yalnızca Almanca konuşan ülkelerde 2.5 milyon sonradan müslüman olmuş manevi kardeşlerimiz var.

  Bunlar içinde evrensel ve yaratılışa yönelik bilimlerle uğraşanlar, derinleşmelerinin ardından, eski saplantılarının tümünü bırakarak, İslamiyeti kabul ediyor ve yepyeni bir akım oluşturuyorlar, Batıdaki 300 kadar müslüman bilginden biri de yazarımız...

  Bilim adamı düşünür, yazar, mucit ve gazetecei, Hans von Aiberg, Skandinav asıllı bir Alman olup, daha sonra bilim yoluyla Müslümanlığın yanı sıra gönüllü türkleşmiş, dinimizin bilimlerine vakıf bir "Olay adam" dır.

  Din ve bilimi buluşturan yazarımız, inançlı-inançsız, her kesimden okurunun ufuklarını genişletmekte kalmamış, İslam'da yeni bir akımın ebesi olmuştur.

  Dünyada ilk ve tek olarak, yayınladığı "Arz-Arş" dizisi içeriğinde din ve bilimin buluşmasında okurlarına da bir görev düştüğüne ilişkin şu mesajı veriyor:

  "Nasıl ki, biz bilim adamları, din adamının görevini de üstlenmişsek mü'minlerin de 'Amatör bilim adamları' olarak bilgilenmeye azmetmeleri, kendisinin akıl yoluyla bulunmasını farz kılan Allah emri; Resulullah'ın da şefaat nedenidir.

  Ürün Özellikleri

  Boyutlar

  10.50x18.50

  ISBN

  3990000006493

  Sayfa Sayısı

  347

  Çeviren

  Kağıt Tipi

  2. Hamur

  Dil

  Türkçe

  Kapak Tipi

  Ciltsiz

  Basım Yeri

  İstanbul

Arz'dan Arş'a Mi'rac 3 (İkinci Band Cilt: 3) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.