sadsad x
asdasd

Arkadaş Eğlenceli Matematik 3. Sınıf

Arkadaş Yayınları

Garda Turner

3,70 TL
2,96 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
0,74 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Arkadaş Eğlenceli Matematik 3. Sınıf Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9789755094755
Kapak: Ciltsiz
Garda Turner
Garda Turner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Arkadaş Eğlenceli Matematik 3. Sınıf Kısa Özet

  Eğlenceli Matematik kitapları, ilköğretim 2. sınıftan 6. sınıfa kadar her sınıf için hazırlanmış ve her kitap uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlanmıştır. Kitapların içeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra, zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturulmuştur.

  Eğlenceli Matematik kitapları, her öğrenme düzeyindeki çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanmış alıştırmalar içerir. Kitaplar, çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitapların en önemli hedeflerinden biri olmuştur.

  Eğlenceli Matematik kitapları, ilköğretim matematik müfredatı bütünüyle tarandıktan sonra, çocukların geçmişteki konuları tekrar ederek zihinsel becerilerini kullanmalarını ve pasif öğrenmeden aktif öğrenmeye geçmelerini sağlayacak biçimde hazırlanmıştır.

  Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak

Arkadaş Eğlenceli Matematik 3. Sınıf Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.