sadsad x
asdasd

Annemin Öğretmediği Şarkılar

Sel Yayıncılık

Selçuk Altun

9,26 TL
6,95 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
2,31 TL
Annemin Öğretmediği Şarkılar Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9789755702285
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2012
Selçuk Altun
Selçuk Altun
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Annemin Öğretmediği Şarkılar Kısa Özet

  Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir, Bir Sen Yakınsın Uzakta Kalınca ve Ku(r)şun Lezzeti romanlarının yazarı Selçuk Altun`un yeni romanı Annemin Öğretmediği Şarkılar 10 Ocak`ta okurla buluşuyor. Önceki romanı Ku(r)şun Lezzeti gibi Annemin Öğretmediği Şarkılar da Sel Yayıncılık tarafından yayımlandı.

  Selçuk Altun, önceki üç romanında kendine özgü dil üslubunu okura sevdirdi, kitaplar artan ilgiyle karşılandı. Annemin Öğretmediği Şarkılar`da yazar dille oyununu sürdürüyor ve okuru peşinden sürükleyen gizemli bir öykü anlatıyor.

  Hem babasının katilini hem kendini arayan, iki kadın arasında parçalanmış yazgısının trajik düğümlerini çözmekte kararlı (kahr)amanımız, anti-kent İstanbul`un her ayrı köşesinde yazgısının ve sırlarının peşinde koşuyor. Diğer yandan iyiliğe, doğruluğa taptığını sanarak peşpeşe ısmarlanmış cinayetleri işlerken ağır ağır filozoflaşan, cellat geleneğinin son temsilcisinin hikayesi anlatılıyor.

  İki hikayenin bir sarmala dönüşerek anlatıldığı Annemin Öğretmediği Şarkılar`da ülkenin gerçeklerinin kıskacındaki anti-kent İstanbul`da, yaşamın içinde yer soranların yolları gizemli rastlantılarla kesişirken; cani ve kurban ilişkisi ters açılardan s(org)ulanıyor.

 • 2. Hamur

Annemin Öğretmediği Şarkılar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.