sadsad x
asdasd

Anne Büyüyorum Bana Yardım Et

Akademisyen Kitabevi
30,00
25,50
%15 indirim
Anne Büyüyorum Bana Yardım Et Hakkında Bilgiler
Türü: Aile ve Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 210
ISBN: 9786059354035
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Obengül Ejder
Obengül Ejder
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Anne Büyüyorum Bana Yardım Et Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Anne Büyüyorum Bana Yardım Et Kısa Özet

    Aile ve Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuk ve Ergen Terapisi gibi konularda çalışmalarını sürdüren, gerek yazıları gerekse verdiği seminerlerle aileleri doğru zamanda doğru bilgilerle bilinçlendirmeyi misyon edinen Psikoterapist Dr. Obengül Ejder, bu kitapla çocuklarınızın büyüme döneminde karşılaşabileceğiniz psikolojik ve cinsel gelişim problemlerine farklı bir bakış açısı ile çözüm bulabilmenizi amaçlıyor. Kitaptaki örneklerle *bu çocuğun problemi* diye nitelendirdiğiniz şeylerin aslında ailenin probleminin bir yansıması olduğunu, eğer altta yatan gerçek nedeni bulup çözemezseniz, onun gelecekte nasıl psikolojik hasarlar alabileceğini fark etmenizi sağlamaya çalışıyor.

    Hemen her tanıştığım yeni anne baba *nasıl çocuk yetiştirmeliyim?* sorusunu bana sormuştur. Genellikle *çocuklara ait kullanım klavuzu; aslında çocukla birlikte gelir ve sadece geriye doğru okunur, geleceğe yönelik bir ipucu vermez* derim. Bu kitap bu ipuçlarını biraz da olsa açığa çıkarmış. Yeni anne babalara önerebileceğim bir kitap olmuş. Sade bir dil, dikkat çekici illüstrasyonlar ile kolay okunabilir bir kitap. Bir sıkıntı olduğunda tekrar başvurulabilen, sanki bir kulanım kılavuzu ve ilk yardım kitabı gibi.

    Sağlıklı olmak herhangi bir fiziksel rahatsızlığın olmamasından ibaret değildir; mutlu olmayı da gerektirir. Mutluluk ise ruhsal olarak sağlıklı olmakla mümkündür ve ruhsal sağlığı yerinde mutlu bir birey ancak ve ancak mutlu bir ailede yetişir. Değerli meslektaşım Psikoterapist Dr. Obengül Ejder, mutlu bir aile olmaya ve mutlu bireyler yetiştirmeye dair her şeyi A’dan Z’ye anlattığı, adeta bir *mutluluk rehberi* niteliğindeki kitabı ile mutlu ve sağlıklı ilişki oluşturmak, aile kurmak ve çocuklar yetiştirmek isteyenlerin yoluna ışık tutuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.