sadsad x
asdasd
Anılarda Ahmet Gürlek Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 317
ISBN: 9789756351468
Kapak: Ciltsiz
Gökhan Gürlek
Gökhan Gürlek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anılarda Ahmet Gürlek Kısa Özet

  "Ahmet Gürlek bu kutsal çatının bekçisidir, koruyucusu, geliştiricisi ve yöneticisidir. Bu sebepten bir Şehir Sembolü’dür aynı zamanda."

  - Yaşar Aksoy

  "Ülkemde kütüphane ve kütüphaneci sayısı çok az. Bu azlık içinde iyi ki Ahmet Gürlek’ler var... Nice yıllara, okuyucularla, kitaplarla birlikte..."

  - Muzaffer İzgü

  "Günde 50 dakikasını okumaya ayırmayanlar coğrafyasında, yaşamın 50 yılını, okusun diye kitaplara, okuyanlara huzur versin diye kitaplıklara ve çoğalsınlar diye okuyanlara; kütüphaneciliğe dair akademik eğitimle, uzun deneyimlerin parlattığı uzmanlıkla ve tükenmez bir çalışkanlıkla armağan etmek... Ahmet Bey’i sanırım ve haddim olmayarak, böyle özetleyebilir ve yazmayı burada bırakabilirdim. Ama dahası var."

  - Haluk Işık

  "Kültür dünyamıza yaptığı katkılar ve kitap adına yaşattığı bütün güzellikler için minnet borçluyuz Ahmet Gürlek’e..."

  - Canan Tan

  "Onun için tanıdığı her kitap ve tanıdığı her insan özeldir ve özneldir. Hiçbir zaman doğrular ile yanlışları, eksikler ile üstünlükleri karıştırmaz birbirine. Dikkatlidir, adildir, yol göstericidir ve bu yüzden Kitap Baba, meslek hayatımda yarım asırdır yolu ve uzağı gösteren bir fenerdir."

  - Fatih M. Aygüneş

  "Demek ki Ahmet, Erciyes karının ak güzelliğini Ege’nin melteminde Seyrani inceliğiyle bir güzel yoğuruyor, çevresine sunuyor. Bana göre Ahmet, soyu tükenmek üzere olan bir kütüphaneci..."

  - Üstün Yıldırım

Anılarda Ahmet Gürlek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.