sadsad x
asdasd

Amerikalıların Halife Adayı Fethullah Gülen Liderlik Sırları

Yayın B
16,00 TL
9,44 TL
%41 indirim
Kazancınız
:
6,56 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Amerikalıların Halife Adayı Fethullah Gülen Liderlik Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786058445284
Kapak: Ciltsiz
Yaşar Dilenç
Yaşar Dilenç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Amerikalıların Halife Adayı Fethullah Gülen Liderlik Sırları Kısa Özet

  Sitesini ve kitaplarını; lehinde ve aleyhinde olarak hakkında başkalarının yazdığı kitapları okudum. Verilen yanıtları ve kendisinin düşünce sistematiğini artık biliyorum; bu konuda bir yanıt istemiyorum; bu konulara kitapta hiç girilmeyecektir.

  Resmi bir evrak olarak kendi beyanını yansıtan ifadeleri alıntılandı; tartışma olsun diye değil bu aktarım; bu aktarım üzerinden yorum bile istemiyorum. Konumuz bellidir. Konuyu dağıtmayalım. Zaten her şeye 'kendince' bir yanıtı var ve ben tarafsızım Kendisini tanımadığım için. Fethullah Gülen'in yaşam öyküsüyle başlıyoruz. Türkler'in Anadolu'ya gelmesinden önce çok değişik devletlerin egemenliğindeki topraklardayız. Kendi yayınlarından, kendi ağzından anlatıma başlıyoruz.

  Kendini tanıtmak, lanse etmek, sevdirmek amacıyla yazılan bir kitap var ki ( Küçük Dünyam) en olumsuz düşünce ve davranışları matah, makbul bir şeymiş gibi yansıtmışlar. Bence Latif Erdoğan'ın yazdığı bu kitap toplatılmalı ve Latif Erdoğan topluluktan uzaklaştırılmalıdır. Kitabım tamamen alıntıdır. Bana ait bir şey yoktur. İtirazlar ilgili yazarlara yapılmalıdır...

  Biz sadece yayınevi olarak kahramanımızın sosyobiyo-psikolojisini inceledik, yani Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın yolundan gidiyoruz. Topluma mal olmuş kişiliği derinlemesine incelemiş olduk. Takdir okuyucunundur.

Amerikalıların Halife Adayı Fethullah Gülen Liderlik Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.