sadsad x
asdasd
21,30 TL
17,04 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,26 TL
Amerikalı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 454
ISBN: 9789944986267
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2006
Andrew Britton
Andrew Britton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Amerikalı Kısa Özet

  Yeni ve tehlikeli bir dünyanın tamamen yeni oyunculara ihtiyacı var...

  *Silah! Haydi, haydi, haydi!* Telsizden haykırarak söylenen sözcükler duyulduğunda bütün başlar bir anda döndü. İlk araçtaki ajanlar tehdidin nerede olduğunu görmek için koltuklarında çılgınca döndüler. Senatör Levy sarsılarak hafif uykusundan uyandı ve yüzünde karışık, şaşkın bir ifadeyle danışmanına döndü. Aidan’ın yüzündeki paniği fark ettikten sonra hemen dönüp arka pencereden dışarı baktı. Çevresindeki dünya yağmur damlalarından bir örtüyle kapanmıştı. Felç eden ilk korku dalgasını ancak o zaman hissetti.

  Ryan Kealey, aykırı karaktere sahip bir CIA ajanıdır. Mesleği gereği yüksek tempolu bir yaşam sürer ve her an ölümle yüz yüze gelir. Yaşadığı bir olay onu ölüme gerçek anlamda çok yaklaştırır; hayatta kalmayı başarabilir ama hemen ardından, hem ordudaki hem de CIA’deki kariyerini arkasında bırakıp gider. Tam o sırada eski bir Amerikan askeri olan Jason March çıkar ortaya, onu durdurmak gerekmektedir. Peşine düşüp yakalamaksa onu eğiten, onunla birlikte dövüşen -ve hatta onun ölmüş olduğuna inanan- Ryan Kealey’e düşmektedir. Ne var ki March tek başına değildir, Ortadoğu’daki bir terör şebekesiyle işbirliği yapmaktadır.

  Ve bu grubun tek bir amacı vardır: Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamen yok etmek…

  11 Eylül’ün getirdiği gergin koşullar içinde yazılmış olan Amerikalı, uzun yıllardır ortaya çıkan en taze soluklu, genç ve en yetenekli serüven yazarlarından biri olan Andrew Britton’ un uluslar arası başarı sağlayan ilk romanıdır.

 • 2. Hamur

Amerikalı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.