Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Altın Kent - Yol Hikayeleri 1

50,00 TL
33,50 TL

"Yaşam; gece yapılan yolculuğa benzer," demiş düşünür... "Anılar yaşadıkça yol kat ederiz."

Doğru, yanlış kararlar, dönemeçler, molalar, trajik, komik, trajikomik olaylar, birlikte yürüdüğümüz, ya da yolumuza çıkan başka yolcular ve daha birçok etken, yaşamımızı ister istemez etkiler.

Belki tek fark; yola çıkarken, karşılaşacağımız tüm riskleri hesaba katarız da, yaşamın bize hazırladığı sürprizleri bilmeyiz. Kim bilir, belki yaşamı çekilir kılan da bu bilinmezliktir...

Herkes güzel şeylerle karşılaşmak istese de, evdeki hesap yollara uymaz bazen. Yaşam denen yolculuğumuz sırasında hep birkaç adım ardımızdan bizi takip eden ve her an kulağımıza varlığını fısıldayan, karanlık bir dostumu vardır...

Hangi taşın altından, hangi kilometre levhasının ardından çıkıp kendini göstereceğini bilmediğimiz o dostumuzun adı ölümdür. En beklemediğimiz anda gelip, "yol arkadaşlarımızı, ya da bizi kucaklayıverir ve kise o beklenmedik konuğu kabul etmeye hazır değildir.

Bu kitapta, yaşamlarının bir döneminde, hiç unutulmayacak olaylarla karşılaşan kişilerin hikâyelerine tanıklık edeceksiniz. Bir kısmı gerçekle, gerçek üstü biçimde bağlantılı, bazılarıysa en sert gerçeklikle bezeli öykülerdir.