sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 221
ISBN 9786058199545
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
bkmkitap.com
Fiyatı
18,52 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Allahım Bana Ne Söylüyor Kısa Özet

  Sevgili okurum,

  Allah katından indirilmiş Kur'an'ı- Kerim'de, bizde kodlanmış halde bulunan, gerçek insan olma sistemini açığa çıkararak, dünyada ve sonraki gerçek yaşamda sonsuza dek mutluluğu ve huzuru, yani cenneti yaşayabilmemizin, kuralları bildiriliyor. Bizler enerjiyiz ve ruhumuza yüklediklerimizle, sonsuza dek mutlu ya da mutsuz olarak, cennet ya da cehennemi yaşamaya devam edeceğiz. Kur'an' ın ruhu, bizleri sevgi dolu, ışıl ışıl yanan bir kandil olan Allah'ın Nuruna ulaştıran tek yoldur.

  Rabbimiz hepimizi seviyor, O'na ulaşmamızı, O'nu tanımamızı ve O'nu sevmemizi istiyor. Karşılığında bizlere sonsuz mutlulukiarı veriyor. Fazla bir şey mi istiyor?

  Sevgiyle, hissederek okuyup, aralıksız beş yıl emek verdiğim çalışmamla, önünüzde, Kur'an'ı kolaylıkla anlayabileceğiniz ve farklı bir tarzda yazılmış olan, kişisel gelişim tadında, özet bir kompozisyon bulacaksınız. Sizin için sevgi dolu bir okuma olmasını dilerim. Benim Kur'an'ı anlamam' sağlayarak, yolumu aydınlatan Allah'ıma şükürler ederken, herkes için Allah'ın bize ne söylediğini anlayıp uygulamayı nasip etmesini diliyorum.

  Sevgiyle Kalın...

  -Neşe Ergüven

   

Allahım Bana Ne Söylüyor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.