sadsad x
asdasd
27,78
21,95
%21 indirim
Allah ve Sen Hakkında Bilgiler
Türü: Edebiyat - Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9789752613485
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Selim Gündüzalp
Selim Gündüzalp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Allah ve Sen Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Allah ve Sen Kısa Özet

  Bir yılda dört mevsim yaşanır. İnsanın gönlünde ise, dört mevsim bir günde yaşanır. Yaşarken neler kaybettiğini bilse insanlar, hayat gözlerini asla yummazlar. Gerçekle yüzleşeceğiz o zaman. Kalbimiz ne kadar güçlüyse biz o kadar biziz. O kadar gerçeğiz. O kadar yakınız Rabb’imize.

  Sahi, siz hiç konuştunuz mu kalbinizle? Bembeyaz çiçeklerle ve masmavi ümitlerle uyandınız mı bir sabah? Sorular sordunuz mu hiç kendinize? *Bir gün biri bana: Kimsin sen? diye sordu. İşte o gün ilk defa dilim tutuldu.* diyen insan gibi..

  Selim Gündüzalp’ in epey zamandır üzerinde çalıştığı Allah ve Sen kitabı, bu serinin beşinci kitabıdır. Serinin ilk kitabı hayatın özü olan Allah ve Dua idi. İkinci kitap ilahi müjdeyi yansıtan Allah ve Ümit oldu. Üçüncüsü Allah ve Aşk. Dördüncüsü Allah ve Hayat oldu. Dua, ümit, aşk, hayatımıza hayat katan şeylerdir. Hava, ekmek ve su gibi hayat için vazgeçilmez ihtiyaçlardır.

  Şimdi merakla ve heyecanla beklediğiniz bir diğer kitap, Allah ve Sen geliyor. Unutma seni seveni diyor.

  Bu kitap, hayatı yoğuran sevgiyle kaleme alınmış yazılarla dopdolu. Huzuru, ümidi ve kendinizi bulacağınız bu kitabı da, serinin diğer kitapları gibi ilgiyle okuyacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.