sadsad x
asdasd

Akıllı Bebek - Yetiştirmek için 135 Egzersiz

Platform Yayınları

Margaret Sasse

24,00 TL
18,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Akıllı Bebek - Yetiştirmek için 135 Egzersiz Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 155
ISBN: 9786053650317
Kapak: Ciltsiz
Margaret Sasse
Margaret Sasse
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Akıllı Bebek - Yetiştirmek için 135 Egzersiz Kısa Özet

  Çocukların sadece bedenlerini değil beyinlerini geliştirmek için de egzersiz yapmaları gereklidir.

  Yapılan son araştırmaların çoğu, çocuğun ilerideki iyilik, sağlık ve başarısı için, hayatının ilk beş yılının çok önemli olduğunu gösteriyor. Okul öncesi çocukların hayata sağlıklı başlayarak beynini geliştirmesi, obesite sorunu yaşamaması için egzersiz ve dengeli beslenmenin özel bir önemi olduğu artık yadsınmıyor.

  Margaret Sasse çocuk gelişimi alanında yılları aşkın deneyimi ve uygulamalarıyla anne-babaları ve öğretmenleri hareketlilik ile egzersizin önemi konusunda eğitiyor. Smart Start (Sıkı Başlayın) ebeveynlerin çocuklarını hayata en iyi şekilde hazırlamaları için, optimum fiziksel ve zihinsel gelişmelerini destekleyecek, kolay uygulanabilir bir rehberdir. Bu kitap, her yıla ait adım adım uygulanabilecek şekilde düzenlenmiş bir programı sunmak üzere kolayca anlaşılabilir bir şekilde yazılmış ve canlı çizimler, pratik egzersizlerle süslenerek çocuğunuzu yetiştirirken elinizin altında vazgeçemeyeceğiniz bir araç durumuna gelmiştir.

  Margaret Sasse, 1982 yılında Avustralya'da, Toddler Kindy GymbaROO'yu kurarak 2009 yılının Mayıs ayında ölümüne kadar Direktörlüğünü yapmıştır. Kendi alanında öncü olan Margaret bebek gelişimi üzerine uluslararası bir otorite olarak çeşitli kitaplar ve yayınlar hazırladı. GymbaROO'nunb Avustralya-Asya'da 85 merkezi ve dünyada pekçok ofisi bulunmaktadır.
Akıllı Bebek - Yetiştirmek için 135 Egzersiz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.