sadsad x
asdasd
8,33 TL
5,33 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Aile El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9789754995671
Kapak: Ciltsiz
Berrin Diker
Berrin Diker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Aile El Kitabı Kısa Özet

    Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişim ve Eğitim Bölümünde mezun olan Serap ANTEPLİ, H.Ü Psikoloji/Eğitim Bölümünde yüksek lisans programını tamaladı. Okul öncesi eğitim ve gelişim alanında çalışmalarını devam ettirirken 1988 yılında drama alanındaki eğitim programlarına katıldı. Çağdaş Drama Derneğinin kurucu liderlerindendir. Bu alanda çeşitli üniversitelerde dersler vermiş ( Anadolu Üni./Gazi Üni./Başkent Üni./ Ankara Üni.), farklı kurum ve kuruluşlarla projeler yürütmüş olup halen farklı illerde seminerler düzenlemektedir. Anaokullarında eğitim/ aile danışmanlığı yapmakta; öğrenci, öğretmen ve ailerle birlikte bilgi, deneyim ve becerilerini paylaşmaya, öğretirken öğrenmeye devam etmektedir.

    Bu kitabı hazırlamaktaki amacımız öğreticilerin, erken çocukluk dönemi uygulamalarına yönelik etkinlik çeşitliliğine destek olmak, farklı sanat disiplinlerine yönelik etkinlikleri oyunsu süreç içinde, drama yöntemiyle, tümel yaklaşımla, 2013 MEB Okul Öncesi Eğitim Programı kazanım ve göstergelerine uygun biçimde düzenlemektir, Ayrıca kitabın içeriğinde öğretmen ve öğretmen adaylarının okul ortamında, anne- babaların evde her zaman kolay temin edebilecekleri, aynı zamanda geri dönüşüm amaçlı kullanabilen A4 kağıdıyla proje odaklı ve sürece dayalı ürünler oluşturmaktır.

    Çocukların aktif katılımcı olduğu oyun- drama- müzik-ritim- devinim-resim-öykü-maske-fotograf gibi sanat disiplinlerine yönelik etkinlikler sarmal özellik göstermektedir. Öğretmen Kılavuzu/ Aile Katılım Programları/ Portfolyo Değerlendirme örnekleriyle de içerik zenginleştirilmiştir.

Aile El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.