sadsad x
asdasd

Adem Güneş Kitapları

Sıralama seçin
BU YAZARIN ESERLERİ
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Adem Güneş Kitapları Okuma Sırası

Adem Güneş 1969 yılında Ankara’da doğmuş ve pedagoji üzerine eğitimini tamamlamıştır. Pedagojiye her alanda yeterince uzmanlık yapma fırsatı bulan yazarımız özellikle “Şiddet, Taciz ve Suiistimaller” üzerine ayrıca uzmanlık yapmıştır.

 Eğitim hayatı boyunca uzunca bir süre yurt dışında yaşayan Âdem Güneş, Avrupa eğitim sistemlerini ve çocuk eğitim modellerini okumanın yanı sıra bizzat yerinde görme fırsatı bulan bir yazarımızdır. Kitaplarında ele aldığı konularda pedagojinin kültürden bağımsız olamayacağını ikisinin birbiri ile bütünlük içerisinde olduğunu savunur. Anadolu pedagoji değerleri içerisinde özellikle üzerinde durduğu konu ise bir çocuğa duyarlılık eğitimi verilmeden sadece davranış eğitimi verilmesinin onu eksik bırakacağı yönündedir. Adem Güneş kitapları birçok anne baba tarafından tercih edilen ve kendilerine yol gösterici olarak kabul ettikleri kitaplardır.

 Adem Güneş’in Günümüzde Yayınlanan Kitapları

 Adem Güneş kitapları bugün birçok ebeveyn tarafından tercih edilen kitaplardır. Kitaplarının yanı sıra birçok aileye çocuk yetiştirme ve çocuk psikolojisi üzerine de destek olmaktadır. Adem Güneş kitapları arasında birkaç tanesi için aşağıdaki listeyi tamamı için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

 Kitapları; Adem Güneş’le Çocuk Eğitimine İlk Adım,  Adem Güneş’le Çocuktan Ergenliğe, Ebu Zer, Şiddet, Kişilik Gelişiminde Cezasız Eğitim, Çocuk Terbiyesinde Doğru Bilinen Yanlışlar, Edinerek Öğrenme, Adım Adım Çocuklarda Cinsel Eğitim, Çocuk Neyi Neden Yapar 2, Ergenlik Döneminde 100 Temel Kural, 0–6 Yaş Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural, Aile İle Bağlanma, Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural, 7–14 Yaş Dönemi Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural, Din Öğretimi Materyalleri, Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar, Mahremiyet Eğitimi, Annelik Sanatı ve Anababaların Korkulu Rüyası: Çocuklara Yönelik Taciz’dir. Bu kitapları ile hem çocuklara hem de ebeveynlere yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.