sadsad x
asdasd

A'dan Z'ye Tam Kapsamlı Rusça Konuşma Kılavuzu - Dilbilgisi - Sözlük (CD'li)

Net Turistik Yayınları
35,19 TL
24,63 TL
%30 indirim
A'dan Z'ye Tam Kapsamlı Rusça Konuşma Kılavuzu - Dilbilgisi - Sözlük (CD'li) Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Dil Öğrenimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786051242262
Kapak: Ciltsiz
B. Orhan Doğan
B. Orhan Doğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • A'dan Z'ye Tam Kapsamlı Rusça Konuşma Kılavuzu - Dilbilgisi - Sözlük (CD'li) Kısa Özet

  Rusça Konuşma Kılavuzu, Dilbilgisi ve Sözlük gibi, Rusça öğreniminde en çok başvurulan üç kaynağı bir araya getiren Tek Kitapta 3 Kitabın İçeriğini Barındıdan bu ürün, yaklaşık 5,3 saatlik (320 Dakika) MP3 ses kaydı içeren CD'nin yanı sıra, renkli ve resimli anlatımı ile, Rusçaya kolay bir başlangıç yapmanızı ve ileri düzeye ulaşmanızı sağlayacak biçimde, Türk ve Rus dil uzmanlarının ortak çalışması sonucunda hazırlanmıştır.

  Kitabınız, sırasıyla, aşağıdaki bölümleri içermektedir:

  1) Alfabe ve Söyleniş: Kitabınızın başında yer alan bu bölümde, önce Rus Alfabesindeki harflerin tanıtımı yapılmakta; ardından, Rusça söyleniş kuralları verilmektedir.

  2) Konuşma Kılavuzu Bölümü: Yolculuktan alışverişe, sağlıktan arkadaş edinmeye kadar akla gelebilecek her durum için kullanabileceğiniz 5000'in üzerinde Türkçe-Rusça örnek tümce, sözcük ve deyim ile bunların söylenişlerini içermektedir. Bu bölümün tümü Türkçe-Rusça olarak ses CD'nizde kayıtlıdır.

  3) Dilbilgisi Bölümü: Çok geniş kapsamlı biçimde hazırlanan bu bölümde, Fiiller, Zamanlar, Zarflar, Sorular, Sayılar, Sıfatlar, Koşul Tümceleri, Kıyaslamalar, Bağlaçlar, İyelik Yapısı, Dolaylı Anlatım ve Durumlar gibi, Rusçada gereksinim duyacağınız tüm önemli konular, çok sayıda örnekle birlikte, ayrıntılı biçimde sunulmaktadır.

  4) Sözlük Bölümü: Türkçe - Rusça ve Rusça - Türkce olarak sunulan bu bölüm, yaklaşık 9000 Rusça sözcük ile bunların söylenişlerini ve Türkçe karşılıklarını kapsamaktadır.

  Rusçayı hiç bilmeyenler için olduğu kadar, belirli düzeyde bilenler için de vazgeçilmez bir başvuru kaynağı oluşturacak bu ürün, Rusça öğreniminde, beklentinizin de üzerinde bir hıza ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

A'dan Z'ye Tam Kapsamlı Rusça Konuşma Kılavuzu - Dilbilgisi - Sözlük (CD'li) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.