sadsad x
asdasd

Adaletin Keskin Kılıcı Kral Arthur

Etkin Yayınevi

N. Barış İdil

39,00 TL
30,03 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
8,97 TL
Adaletin Keskin Kılıcı Kral Arthur Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9789756391082
Kapak: Ciltsiz
N. Barış İdil
N. Barış İdil
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Adaletin Keskin Kılıcı Kral Arthur Kısa Özet

    "Terler içinde uyandı. Yine aynı rüyayı görmüştü. Yarışmadan bu yana on gün geçmişti ve hep aynı rüyayı görüyordu. Artık gördüğünü az da olsa anlayabiliyordu. Gri olan yağmurlu bir havadaki gökyüzüydü; ama yuvarlak cisim ile gördüğü haçı bir türlü çözememişti.

    Yatağında doğruldu. Rüyalarında bunlar olurken, uyanıkken de ailesini düşünmeye başlamıştı. Annesinin ve babasının bir gemi kazasında öldüğünü, evlat edinildiğini biliyordu. Daha doğrusu, ona anlatılan böyleydi; ama her nedense, Kral`ın öldüğünü duyduğunda, yüreğinde müthiş bir acı duymuştu. Ölen bir kraldı, hem de gençliğinde bir çok başarıya imza atmış bir kraldı, ölümüne çok üzülmek doğal karşılanabilirdi; ama o gün hissettiğinin kesinlikle doğal olmadığını biliyor, hissediyordu genç adam.

    Hadi kalk artık! Üvey kardeşinin sesi ile düşüncelerinden sıyrıldı. İşimiz çok, eşyaları taşımama yardım et, erkenden orada olmalı ve yer tutmalıyız. Babamın beni dövüşürken, yakından izlemesini istiyorum. Bakışları başka yerlere kaydı ve gülümsemeye başladı. Belli ki hoşuna giden bir şeyler düşünüyordu."

Adaletin Keskin Kılıcı Kral Arthur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.