sadsad x
asdasd

Active Reading - Vocabulary Strategies

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık
37,50 TL
21,38 TL
%43 indirim
Kazancınız
:
16,13 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Active Reading - Vocabulary Strategies Hakkında Bilgiler
Türü: YDS - TOEFL - IELTS Kitapları
Sayfa Sayısı: 364
ISBN: 9786059029407
Kapak: Ciltsiz
Alpaslan Acar
Alpaslan Acar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Active Reading - Vocabulary Strategies Kısa Özet

  Active Reading & Vocabulary Strategies seviyelere göre sıralanmış okuma metinleri ve çeşitli kelime çalışmalarından oluşan kapsamlı bir okuma ve kelime kitabıdır. Kitabın amacı okuma becerilerini ve kelime dağarcığını geliştirmektir. Kitap A2, B1 ve B2 seviyesinde okuma metinlerinden oluşmaktadır. Farklı sınavlara hazırlanan öğrencilerin yanı sıra okuma becerilerini ve kelime dağarcıklarını geliştirmek isteyen öğrenciler için de uygundur.

  Active Reading & Vocabulary Strategies’i diğer okuma kitaplarından farklı kılan özellik, tek bir sınava ve dolayısı ile tek bir soru tipine odaklı olmamasıdır. Bunun yerine, kitap çok farklı soru tiplerini içinde barındırmakta ve okuma becerisini her anlamda geliştirmektedir. Bunu yaparken hem okuma metinlerine tümleşik olarak hem de kitabın ikinci bölümünde yer alan kelime alıştırmaları ile kelime dağarcığınızı da geliştirmeyi hedeflemektedir.

  Bu kitap yıllar süren bir birikim ve çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır; ve bu süreçte kitapta yer alan tüm soruların pilot uygulaması yapılmıştır.

  Kitap dokuz bölümden oluşmaktadır.

  Birinci bölümde seviyelere göre sıralanmış okuma metinleri yer almaktadır. Okuma metinlerini takip eden alıştırmalar hem okuma becerisini, hem de kelime dağarcığını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  İkinci bölüm kelime çalışmalarına ayrılmıştır. Bu bölümde çoktan seçmeli alıştırmaların yanısıra cloze text alıştırmaları da yer almaktadır.

  Üçüncü bölümde edatlar (preposition) ile ilgili alıştırmalar bulunmaktadır. Dört, beş, altı, yedi ve sekizinci bölümlerde çeşitli listeler yer almaktadır. Bu bölümler kelime, edat ve ön ek / son ek listelerinden oluşmaktadır.

  Dokuzuncu ve son bölümde ise cevap anahtarı bulunmaktadır.

  Kitabın hazırlanış aşamasında bizlere verdikleri destek ve gösterdikleri hoşgörüden dolayı Özüm, Alp ve Tülin ACAR ile Ege, Ata Eren ve Ebru Şenkaya’ya; ayrıca kitabın son kontrol aşamasında bizden yardımlarını esirgemeyen arkadaşımız Belda BİLGİÇ’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Başarı dileklerimizle…

Active Reading - Vocabulary Strategies Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.