sadsad x
asdasd
25,00 TL
16,75 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
8,25 TL
Açık Büfe Koçluk Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786053232964
Kapak: Ciltsiz
Bünyamin Şahin
Bünyamin Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Açık Büfe Koçluk Kısa Özet

  Bu kitabı okuyarak "gerçek anlamda koçluk"un ne demek olduğunu, temel ve orta düzey koçluk becerileri ile nasıl koçluk seansları yapıldığını öğrenecek ve yaşayacaksınız. Eğitim sahasında profesyonel koçluğun tanımını ve sürecini fark edeceksiniz. Öğrenciler, öğretmenler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik mesleğini icra edenler, yöneticiler ve özellikle de anne babalar kendileri için çok yararlı bilgiler görecekler. Çünkü burada profesyonel anlamda "eğitim ve yaşam koçluğu" örnekleri var.

  İnsanların hayatını değiştiren, onlara "kendini" bulduran, bir dokunuşla sizi içinize doğru yolculuğa çıkaran koçluğun büyüsünü hissedip aynı zamanda "sen de gel, durma" sesini işiteceksiniz. Yüksek ihtimal bir oturuşta bitireceksiniz bu kitabı. Araya işleriniz girdiğinde bu kitapla buluşmak için fırsat kollayacaksınız.

  Burada size tavsiyeler yok, yaşanmış koçluk görüşmeleri var. Diyor ki size; "ihtiyacınız kadarını alın buradan, buyurun size açık büfe koçluk." Kendinizden bir şeyler bulacağınıza eminim, çünkü bu kitap "sizi" anlatıyor.

  Alın, okuyun ve kendinizle buluşun…

Açık Büfe Koçluk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.