31 ARALIK 2018 TARİHİNE KADAR KARGO BEDAVA!
35,00 TL %31
bkmkitap.com
Fiyatı
24,15 TL
Fiyat Alarmı
 • Ürün Özellikleri
 • Hindistan, Brezilya ve dünyanın pek çok ülkesinde binlerce takipçisi olan Sri Prem Baba’nın *Acıdan Mutluluğa* adlı kitabı ilk kez Türkçe’de!

  Prem Baba psikolog ve psikoterapist olarak uzun yıllar insanlarla çalıştıktan sonra hakikat arayışına girmiştir. Hindistan’da Guru’sunu ve öğretisini bularak hakikate erişmiş olan Prem Baba, bu kitapta Batının Psikoloji bilimi ile Doğunun derin bilgeliğini harmanlayarak yarattığı "Kalbin Yolu* (Path of the Heart) adı verilen uygulamalı bir metodolojiyi sunarak; sizi sınırlayan psikolojik kalıpları, içsel çocuğunuzu tanıyıp, üzerinde çalışarak onu aşmanıza sizin ve çevrenizdekilerin acı çekmesine neden olan negatif şartlanmalar için sorumluluk alıp onları dönüştürmenize günlük meditasyon uygulamaları ve dua ile yüksek bilincinizi uyandırmanıza yaşamınızda pratik değişiklikler yaparak küresel problemlerin çözümüne katkıda bulunmanıza rehberlik etmektedir.

  *Bu bilgelik yüklü ve anlaşılması kolay kitapta, Brezilya ve Hindistan'dan usta bir eğitmen olan Prem Baba, psikolojik engellere ışık tutarak, içimizde yer alan mutluluk ve neşeye ulaşmamız için bize hoşgörülü bir rehberlik yapıyor."

  - William Ury, 'Evet' Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak' kitabının yazarı.

  Boyutlar(cm)
  :
  13.5 x 13.5 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  321
Yorumlar
x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.