sadsad x
asdasd
49,00 TL
31,85 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
17,15 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Acıdan Mutluluğa Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 321
ISBN: 9786055006334
Kapak: Ciltsiz
Sri Prem Baba
Sri Prem Baba
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Acıdan Mutluluğa Kısa Özet

  Hindistan, Brezilya ve dünyanın pek çok ülkesinde binlerce takipçisi olan Sri Prem Baba’nın *Acıdan Mutluluğa* adlı kitabı ilk kez Türkçe’de!

  Prem Baba psikolog ve psikoterapist olarak uzun yıllar insanlarla çalıştıktan sonra hakikat arayışına girmiştir. Hindistan’da Guru’sunu ve öğretisini bularak hakikate erişmiş olan Prem Baba, bu kitapta Batının Psikoloji bilimi ile Doğunun derin bilgeliğini harmanlayarak yarattığı "Kalbin Yolu* (Path of the Heart) adı verilen uygulamalı bir metodolojiyi sunarak; sizi sınırlayan psikolojik kalıpları, içsel çocuğunuzu tanıyıp, üzerinde çalışarak onu aşmanıza sizin ve çevrenizdekilerin acı çekmesine neden olan negatif şartlanmalar için sorumluluk alıp onları dönüştürmenize günlük meditasyon uygulamaları ve dua ile yüksek bilincinizi uyandırmanıza yaşamınızda pratik değişiklikler yaparak küresel problemlerin çözümüne katkıda bulunmanıza rehberlik etmektedir.

  *Bu bilgelik yüklü ve anlaşılması kolay kitapta, Brezilya ve Hindistan'dan usta bir eğitmen olan Prem Baba, psikolojik engellere ışık tutarak, içimizde yer alan mutluluk ve neşeye ulaşmamız için bize hoşgörülü bir rehberlik yapıyor."

  - William Ury, 'Evet' Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak' kitabının yazarı.

Acıdan Mutluluğa Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.